پناهندگی در اوکراین

پناهندگی در اوکراین

یکی از روش های مهاجرت به کشور اوکراین ، پناهندگی در اوکراین می باشد .

 

برای اقامت اوکراین روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت اوکراین ارائه شده است .

 

 

پناهندگی در اوکراین انواع درخواست پناهندگی در کشور اوکراین

پناهندگی مذهبی در کشور اوکراین

افرادی که با دین خود مشکل داشته باشند و دین خود را تغییر دهند ، در صورتی که به دلیل تغییر دین خود در کشورشان مورد آزار و اذیت قرار بگیرند ، می توانند درخواست پناهندگی مذهبی اوکراین را دهند . برای این که تقاضای پناهندگی این افراد بررسی شود ، آن ها باید در برنامه های دینی شرکت کنند و با شرکت در این برنامه ها اثبات نمایند که دین خود را تغییر داده اند .

 

پناهندگی سیاسی در کشور اوکراین

افرادی که با سیاست کشور خود مشکل داشته باشند و توانایی تحمل سیاست کشور خود را نداشته باشند . همچنین عقاید سیاسی آن ها باعث آزار و اذیتشان در کشور خود شود ، می توانند برای پناهندگی سیاسی اوکراین اقدام نمایند .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در اوکراین را مطالعه نمایید .

 

پناهندگی اجتماعی در کشور اوکراین

افرادی که می خواهند از طریق پناهندگی اجتماعی به کشور اوکراین مهاجرت نمایند ، باید ثابت کنند که با وضعیت فعلی کشور خود سازگاری ندارند . به عنوان مثال اگر در در کشور فرد جنگ باشد ، فرد می توان برای پناهندگی اجتماعی کشور اوکراین اقدام نماید .

البته افرادی که ایرانی هستند نمی توانند برای پناهندگی اجتماعی کشور اوکراین اقدام کنند ، زیرا کشور ایران در حال حاضر دارای وضعیت اجتماعی مناسب و امنیت اجتماعی بالایی می باشد .

 

قانون دابلین در کشور اوکراین

قانون دابلین براساس یک توافق که بین کشور ها ایجاد شده است ، تدوین شده است . با توجه به قانون دابلین در اوکراین ، اگر یک فرد درخواست پناهندگی کشور اوکراین را بدهد و درخواست او در اوکراین پذیرفته نشود ، آن فرد از کشور اوکراین اخراج می شود . همچنین آن فرد نمی تواند در هیچ کشور دیگری پناهنده شود .

 

تحصیل در اوکراین یکی از روش های مهاجرت به اوکراین می باشد .

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151