مهاجرت به روسیه

مهاجرت به روسیه

افراد زیادی تمایل دارند که به کشور روسیه مهاجرت نمایند . روش های متنوعی برای مهاجرت به روسیه وجود دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم .

 

با تحصیل در کشور روسیه شما می توانید اجازه اقامت روسیه را کسب نمایید .

 

 

مهاجرت به روسیه از طریق کار

برای کار در کشور روسیه ، متقاضی باید از از طرف یک کارفرمای روسی دعوتنامه کاری داشته باشد . همچنین افراد باید برای کار در روسیه به زبان روسی مسلط باشند . افرادی که دعوتامه کاری از یک کارفرمای روسی داشته باشند به راحتی می توانند برای دریافت ویزای کاری روسیه اقدام نمایند . سپس با ویزای کاری به کشور روسیه مهاجرت کرده و در این کشور مشغول کار شوند . افرادی که دعوتنامه کاری از کارفرمای روسیه ای نداشته باشند ، درصورتی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند با دریافت ویزای کارآفرینی روسیه برای ایجاد یک کسب و کار در روسیه اقدام نمایند .

 

مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در کشور روسیه فرد باید حداقل 10000 روبل در حساب شخصی خود داشته باشد . در هنگام افتتاح حساب در کشور روسیه باید حداقل نیمی از این مبلغ در حساب فرد واریز شود و مابقی این مبلغ هم نهایتا باید  تا یک سال پس از ثبت شرکت واریز شود . اطلاعاتی متقاضی مانند نوع شرکت ، آدرس کامل شرکت ، نام شرکت به زبان روسی یا انگلیسی ، نوع فعالیت شرکت لازم می باشد .

 

برای دریافت ویزای کشور روسیه روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از آن ها تحصیل در روسیه می باشد .

 

مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

اگر فردی خارجی با یک تبعه روسیه ای ازدواج نماید می تواند تابعیت روسیه را دریافت کند . برای دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج 3 سال زمان لازم می باشد . اثبات پشتوانه مالی ، سلامت پزشکی ، عدم سوء پیشینه ، تسلط به زبان روسی ، توانایی مالی ، داشتن محل اقامت به علاوه 6 ماه اقامت در کشور روسیه از شرایطی است که برای ازدواج با یک فرد روسیه ای لازم می باشد . لازم به ذکر است که ازدواج فرد خارجی با تبعه روسی فقط در کشور روسیه ثبت می شود و بنابراین فرد باید از طریق سفارت کشورش برای ثبت ازدواج در کشور خود  اقدام نماید .

 

مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی

افراد برای مهاجرت به روسیه می توانند در کشور روسیه پناهنده شوند . این روش دارای ریسک و خطراتی می باشد . بهتر است که برای مهاجرت به کشور روسیه از سایر روش ها استفاده شود .

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151