مهاجرت به بلاروس

مهاجرت به بلاروس

افراد زیادی از کشور های مختلف در تلاش هستند تا به کشور بلاروس مهاجرت نمایند . برای مهاجرت به کشور بلاروس چند روش وجود دارد . ما در این بخش تصمیم داریم روش های مهاجرت به بلاروس را معرفی نماییم .

 

برای تحصیل در کشور بلاروس می توانید مقاله تحصیل در بلاروس را مطالعه نمایید .

 

 

مهاجرت به بلاروس از طریق خرید ملک

افرادی که بتوانند یک ملک با حداقل مبلغ 15000یورو در کشور بلاروس خریداری نمایند ، ابتدا اقامت 3 تا 5 ساله کشور قبرس را دریافت خواهند کرد . البته در هر سال ویزای آن ها تمدید خواهد شد . حتی لازم نیست که فرد در این مدت دائماً در کشور بلاروس اقامت داشته باشد . پس از گذشت 5 سال فرد می تواند تابعیت کشور بلاروس را دریافت نماید . فردی که از طریق خرید ملک تابعیت بلاروس را دریافت نماید ، برای خانواده خود نیز می تواند ویزای اروپا را تهیه نماید . بنابراین فرد و خانواده اش می توانند بدون هیچ محدودیتی در کشور بلاروس با کشور های اروپایی زندگی نمایند .

 

مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت

فردی که می خواهد در کشور بلاروس ثبت شرکت نماید ، باید مبلغی بین 1500 تا 2000 دلار به عنوان سرمایه داشته باشد . لازم به ذکر است که پس از ثبت شرکت و تاسیس شرکت مبلغ مورد نظر به فرد بازگردانده خواهد شد . پس از ثبت شرکت در بلاروس فرد می تواند برای خود ، همسر خود و فرزندان خود که دارای سن پایین تر  از 18 سال هستند اقامت دائم کشور بلاروس را دریافت نماید . درصورتی فرد می تواند از طریق ثبت شرکت اقامت دائم بلاروس را دریافت کند ، که پس از گذشت 5 سال شرکت حداقل مبلغ 15000 یورو سوددهی داشته باشد .

 

برای اقامت در کشور بلاروس ، می توانید مقاله اقامت در بلاروس را مطالعه کنید .

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151