مهاجرت به اوکراین

مهاجرت به اوکراین

برای مهاجرت به اوکراین چند روش وجود دارد که هر فرد با توجه به شرایطی که دارد می توانید با استفاده از یکی از روش ها به کشور اوکراین مهاجرت نماید . روش های مهاجرت به کشور اوکراین به شرح زیر می باشند .

 

 

مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل

اگر قصد تحصیل در کشور اوکراین را دارید می توانید با دریافت پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه های کشور اوکراین اقدام به دریافت ویزای تحصیلی اوکراین نمایید . سپس با استفاده از ویزای تحصیلی اوکراین به این کشور مهاجرت کرده و در طول مدت تحصیل خود در این کشور اقامت نمایید .

 

مهاجرت به اوکراین از طریق کار

اگر شما از یک کارفرمای اوکراینی دعوتنامه شغلی دریافت نمایید که البته امکان آن بسیار پایین می باشد ، می توانید با استفاده از دعوتنامه شغلی خود ویزای کاری اوکراین را دریافت نمایید . با استفاده از ویزای کاری اوکراین می توانید در این کشور اقامت نمایید و در صورت اتمام اعتبار ویزا می توانید آن را تمدید نمایید .

 

مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه گذاری

با سرمایه گذاری در کشور اوکراین شما می توانید به کشور اوکراین مهاجرت نمایید . پس از سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اوکراین ابتدا اجازه اقامت موقت اوکراین را دریافت خواهید کرد و پس از گذشت چند سال از مدت سرمایه گذاری ( بستگی به قوانین کشور اوکراین دارد ) در صورتی که سرمایه گذاری شما برای کشور اوکراین دارای سود باشد شما می توانید اقامت دائم اوکراین را دریافت نمایید .

 

مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج

یکی از روش های مهاجرت به کشور اوکراین ازدواج می باشد . برای ازدواج با یک فرد اوکراینی در صورتی که شما قبلاً ازدواج کرده باشید باید گواهی فوت همسر قبلی خود و یا گواهی طلاق از همسر قبلی خود را ارائه دهید . همچنین پس از ازدواج باید فرد اوکراینی باید به صورت واقعی با همدیگر در یک خانه زندگی کنید . پس از گذشت چند سال از ازدواج ( بستگی به قوانین کشور اوکراین دارد ) شما می توانید اقامت دائم اوکراین را دریافت نمایید .

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151