مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به اوکراین

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به اوکراین

برای مهاجرت به کشور اوکراین روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از آن سرمایه گذاری می باشد . در این قسمت شما را با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به اوکراین آشنا می کنیم .

 

 

مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری در کشور اوکراین و ثبت شرکت مدیر عامل شرکت باید در کشور اوکراین اقامت داشته باشد و سهامداران شرکت می توانند در خارج از کشور اوکراین اقامت داشته باشند . شما باید ابتدا برای دریافت کد اقتصادی اقدام نمایید . برای دریافت کد اقتصادی باید اسم و آدرس شرکت ، کد بازرگانی ، وکالتنامه و ترجمه شناسنامه خود را ارائه دهید . مدت زمانی که برای دریافت کد اقتصادی لازم است بین 10 تا 15 روز می باشد . در مرحله بعد شما می توانید از یک متخصص کمک بگیرید و با آنالیز کار خود در کشور اوکراین یک بیزینس پلن تهیه کنید ، پس از تهیه طرح شرکت مدارک زیر را جهت تایید اساسنامه و ثبت شرکت ارائه دهید .

 

مدارم لازم جهت ثبت شرکت و تایید اساسنامه در کشور اوکراین

مدارم لازم جهت ثبت شرکت و تایید اساسنامه در اوکراین یه شرح زیر می باشند .

  • کپی برابر اصل مدارک شرکت
  • کد اقتصادی
  • ترجمه مدرک تحصیلی
  • فتوکپی پاسپورت
  • سوابق کاری
  • چارت سازمانی و شرح وظلیف
  • تقاضا نامه

 

برای ثبت شرکت در کشور اوکراین حداقل مبلغ 10000 دلار جهت سرمایه گذاری لازم می باشد . همچنین هزینه های مربوط به بیمه و مالیات شرکت در اوکراین 10000 یورو در هر سال می شود و هزینه های مرتبط با پرسنل شرکت تقریباً 1000 یورو در هر ماه می شود .

مدت زمان لازم برای طی مراحل سرمایه گذاری در اوکراین معمولاً بین 20 تا 30 روز زمان لازم دارد . لازم به ذکر است که برای سرمایه گذاری در اوکراین ابتدا تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید  و ریسک ها و مزایای سرایه گذاری در اوکراین را در نظر بگیرید . اگر شما بی تجربه باشید و اطلاعات کافی نداشته باشید ممکن است تمام سرمایه خود را از دست بدهید ، بنابراین تمام جوانب را درنظر بگیرید .

 

 

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151