مقاطع تحصیلی در اوکراین

مقاطع تحصیلی  در اوکراین

مقاطع تحصیلی در اوکراین به شرح زیر می باشند .

 

 

مقاطع تحصیلی در اوکراین مقطع تحصیلی کارشناسی در کشور اوکراین

تحصیل در مقطع لیسانس در کشور اوکراین 4 سال زمان می برد . زبان تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور اوکراین ، معمولاً روسی و اوکراینی می باشد . دانشجویان می توانند با انتخاب خود به یکی از این زبان ها  در مقطع کارشناسی در  کشور اوکراین تحصیل نمایند .  برای تحصیل کارشناسی در اوکراین ، دانشجویان باید دارای مدرک دیپلم و مدرک زبان باشند .

در طول دوره کارشناسی ، دانشجویان اجازه دارند که 10 ساعت در هر هفته مشغول به کار شوند . با انجام کار دانشجویان می توانند بین 8 تا 10 دلار بابت حقوق برای هر ساعت کار دریافت نمایند .

 

مقاطع تحصیلی در اوکراین - مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد در کشور اوکراین

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور اوکراین 2 سال زمان می برد . زبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور اوکراین ، معمولاً روسی و اوکراینی و انگلیسی می باشد . دانشجویان می توانند با انتخاب خود به یکی از این زبان ها تحصیل نمایند .

در طول دوره کارشناسی ارشد ، دانشجویان اجازه دارند که 20 ساعت در هر هفته مشغول به کار شوند .

در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان بورسیه های تحصیلی نیز ارائه می شود . دانشجویانی که دارای شرایط لازم باشند ، می توانند از بورسیه تحصیل در این مقطع استفاده نمایند . 

 

مقاطع تحصیلی در اوکراین - مقطع تحصیلی دکتری در کشور اوکراین

تحصیل در مقطع دکتری در کشور اوکراین 2 سال زمان می برد . در طول دوره کارشناسی ارشد ، دانشجویان اجازه دارند که 30 ساعت در هر هفته مشغول به کار شوند .

در مقطع دکترا برای دانشجویان بورسیه های تحصیلی نیز ارائه می شود . دانشجویانی که دارای شرایط لازم باشند می توانند از بورسیه تحصیل در این مقطع استفاده نمایند . 

در مقطع دکتری مبلغ 2000 دلار در هر ماه به عنوان حقوق به دانشجویان پرداخت می شود .

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151