مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی بلاروس

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی بلاروس

در این مقاله به بررسی و همچنین معرفی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی بلاروس خواهیم پرداخت .

 

 

کشور بلاروس یکی از کشور هایی است که افراد زیادی آن را برای تحصیل انتخاب می کنند . هر ساله افراد زیادی برای دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کشور بلاروس در رشته های مختلف با یکدیگر رقابت می کنند . مورد تایید بودن دانشگاه های کشور بلاروس در وزارت علوم ایران ، برخورداری از کیفیت و سطح بالا و مناسب آموزشی و همچنین پایین بودن هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور از دلایل مهم تحصیل دانشجویان ایرانی در دانشگاه های کشور بلاروس است .

برای تحصیل در کشور بلاروس مانند سایر کشور ها ابتدا باید ویزای تحصیلی بلاروس را تهیه نمود . بدون داشتن ویزای تحصیلی بلاروس امکان تحصیل در این کشور وجود ندارد بنابراین دانشجویان باید حتماً قبل از اقدام برای سفر به بلاروس ویزای تحصیلی این کشور را تهیه نمایند . دانشجویان برای تهیه ویزای تحصیلی بلاروس مدارکی را باید تهیه نمایند که در ادامه معرفی می شوند .

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی بلاروس

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی بلاروس به شرح زیر می باشند .

  • مدرک دیپلم متقاضی
  • ریزنمرات مدرک دیپلم متقاضی
  • نتایج آزمایش ایدز و هپاتیت B متقاضی
  • مدرک پیش دانشگاهی متقاضی
  • ریزنمرات مدرک پیش دانشگاهی متقاضی
  • عکس پاسپورتی متقاضی 6 قطعه
  • گواهی سلامت پزشکی متقاضی

لازم به ذکر است که مدارک لازم باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند و همچنین مهر دادگستری و وزارت امور خارجه در آن ها زده شود .

معمولاً پس از 5 روز ویزای تحصیلی بلاروس صادر می شود اما در صورتی که ویزا فوری باشد ممکن است پس از 1 روز صادر شود .

 

شما می توانید جهت دریافت مشاوره و تکمیل اطلاعات خود در زمینه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی بلاروس به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151