دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در روسیه

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در روسیه

 

در این مقاله به معرفی دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در روسیه می پردازیم .

 

همنظور که در مقاله تحصیل در روسیه خواندید جهت تحصیل در کشور های مختلف داوطلبان ابتدا باید  به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کرده و شرایط لازم برای پذیرش و تحصیل در دانشگاه را مطالعه نمایند .  پس از دریافت پذیرش دانشگاه مورد نظر داوطلبان باید جهت دریافت ویزای دانشجویی کشور موردنظر اقدام نمایند . در صورتی که دانشجویان ویزای دانشجویی نداشته باشند اجازه اقامت در کشور مورد نظر را ندارند .

 

 

همانطور که در مقاله ی مهاجرت  به روسیه ، گفتیم یکی از روش های مهاجرت به این کشور تحصیل در آن می باشد . اگر داوطلبان  بتوانند از یک دانشگاه در روسیه پذیرش بگیرند می توانند برای دریافت ویزای دانشجویی روسیه و اقامت در  روسیه اقدام نمایند .

 

بسیاری از دانشجویان ایرانی که در کشور روسیه تحصیل می کنند ، پس از پایان دوره ی تحصیلات خود می توانند در این کشور مشغول به کار شوند و ویزای کاری این کشور را دریافت نمایند . پس از چند سال کار در روسیه فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم روسیه اقدام نماید . البته برای کار در روسیه فرد باید شرایط لازم را داشته باشد که از حوصله ی این مقاله خارج است ودر مقاله مهاجرت به روسیه شرح داده شده است .

 

 

کشور روسیه از دانشگاه های با کیفیتی برخوردار است . می توان گفت  همه ی رشته ها در دانشگاه های  کشور روسیه تدریس می شوند . دانشجویان ایرانی که می خواهند برای تحصیل به روسیه مهاجرت کنند  باید از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در روسیه پذیرش بگیرند . دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در روسیه عبارتند از :

 

  • Lomonosow Moscow State University
  • Novosibirsk State Univcrsit
  • Pavlov First Saint Petersburg State Medical Univcr!-iily
  • The S.N. Fyodorov Eye Microsurgery Stale Institution
  • Sechcnov First Moscow Stale Medical l}nivcrsity
  • Moscow medical siomatology Institute N./\ scmashko

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151