دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در بلاروس

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در بلاروس

 

در این مقاله به معرفی دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در بلاروس پرداخته می شود .

 

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در بلاروس عبارتند از :

  1. دانشگاه دولتی علوم پزشکی مینسک در بلاروس
  2. دانشگاه علوم پزشکی ویتبسک در بلاروس
  3. دانشگاه علوم پزشکی شهر گومل در بلاروس
  4. دانشگاه علوم پزشکی گرودنو در بلاروس

 

همانطور که در مقاله های مهاجرت به  بلاروس و تحصیل در بلاروس مطالعه کردید یکی از راه های مهاجرت به بلاروس و دریافت اقامت بلاروس و همچنین تحصیل در بلاروس می باشد . می توان گفت تحصیل در بلاروس بدون دردسر ترین و راحت ترین روش برای دریافت اقامت کشور بلاروس می باشد . افراد زیادی از همه کشور ها برای تحصیل در کشور بلاروس اقدام می کنند و در تلاش هستند که بتوانند از دانشگاه های بلاروس پذیرش بگیرند .

 

برای تحصیل در بلاروس در رشته های پزشکی باید دانشگاه هایی را انتخاب نمایید که جزء دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در بلاروس باشند .

 

 

در این مقاله لیستی از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت بلاروس برای شما تهیه شده است و لازم نیست برای پیدا کردن دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در بلاروس وقت زیادی بگذارید .

 

برای تحصیل در رشته های پزشکی و رشته های مرتبط با پزشکی می توانید به یکی از سایت های ارائه شده در این مقاله مراجعه کرده و از شرایط لازم برای تحصیل در آن برخوردار شوید و در زمان مشخص برای دانشگاه مورد نظر درخواست دریافت پذیرش ارسال نمایید .

 

در صورتی که بتوانی از یکی از دانشگاه های کشور بلاروس پذیرش تحصیلی دریافت کنید می توانید برای دریافت ویزای دانشجویی کشور بلاروس اقدام نمایید .

 

جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در بلاروس و دریافت مشاوره رایگان در این زمینه  می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

 

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151