مشاوره رایگان

 تحصیل در روسیه،بلاروس و اوکراین

فهرست اصلی

 

 

 

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه پزشکی بلاروس,مینسک

دندانپزشکی دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس

دندانپزشکی بخشی از پزشکی بالینی از جمله نظریه، عمل و هنر پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های اندام ها و بافت های دهان و ناحیه فک بالا و صورت می باشد. دندانپزشکی ترمیمی شامل: درمان دندانها و مخاط دهان. دندانپزشکان، ارتوپدها در اصلاح ارتوپدی دندانی و اکلوژن و همچنین پروتز فک بالا و صورت پیچیده صالح می باشد. دندانپزشکان، جراحان مقابله با عمل جراحی از حفره، جراحان فک بالا و صورت شفاهی - با درمان جراحی آسیب شناسی چند نمایش از منطقه فک بالا و صورت (تروما، فرآیندهای التهابی، تومورها)، و همچنین ترمیمی و جراحی پلاستیک صورت و گردن. ارتودنتیست با روش دستگاه اصلاح اختلالات اکلوژن رسیدگی کند.

 دندانپزشکی در دانشگاه پزشکی مینسک

در حال حاضر بیش از 1000 دانشجو در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه مینسک مشفول به تحصیل میباشند

 

در سال 1996 تولد دوم دانشکده دندانپزشکی صورت گرفت. دانشکده برای اولین بار در میان موسسات آموزشی پزشکی بالاتر از اتحاد جماهیر شوروی سابق برای انتقال به یک برنامه آموزشی جدید تصویب شده توسط انجمن آموزش و پرورش دندانپزشکی در سازمان بهداشت جهانی (WHO) بود. تمایز از برنامه درسی جدید توزیع مجدد مقدار ساعت دانشگاهی در حمایت از آموزش رشته دندانپزشکی بود.

 

در حال حاضر از روز اول تحصیل در دانشگاه و در طول سال اول و دوم دانش آموزان مواد دندانپزشکی، آناتومی کاربردی، تکنیک های آزمایشگاهی ساخت پروتز دندان، دندانسازی (شبیه سازی) یاد بگیرند.

 

دانش آموزان از سال سوم آموزش تحت در پایگاه های بالینی از صندلی دندانپزشکی ترمیمی، دندانپزشکی ارتوپدی، دندانپزشکی کودکان، مبحی اصلاح دندانای کج و معوج در دندانپزشکی، جراحی دهان و دندان و جراحی فک بالا و صورت، که تحت هدایت مربیان با تجربه که به طور مستقل از بیماران دریافت می کنند.

 

زندگی دانشجویان در دانشکده دندانپزشکی چند برابر و جالب است. در این روند از تحصیل در دانشگاه به دانش آموزان این امکان را به شرکت فعال در کار علمی و پژوهشی از دانشجویان محافل علمی در صندلی های نظری و بالینی از دانشگاه، در دانش آموزان علمی، کنفرانس ها از سطوح مختلف داشته باشد

 

 

 

(میانگین 0 امتیاز از 0 رای)

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0