تحصیل در کشور روسیه

تحصیل در روسیه

یکی از روش های مهاجرت به کشور روسیه تحصیل در این کشور است . کشور روسیه از دانشگاه های باکیفیتی برخوردار است و همین مسئله باعث افزایش علاقه افراد به تحصیل در این کشور شده است .

 

تحصیل در روسیه  تحصیل در روسیه در رشته های پزشکی و دندانپزشکی

در کشور روسیه تحصیل در رشته ی پزشکی 6 سال زمان می برد و تحصیل در رشته دندانپزشکی 5 سال زمان می برد . افرادی که از دانشگاه های مسکو فارغ التحصیل شوند این امکان را دارند که علاوه بر کشور ایران در کشور های اروپایی نیز مشغول به کار شوند و یا به ادامه تحصیل بپردازند .

 

تحصیل در دانشگاه های مسکو به سه زبان روسی ، انگلیسی و فرانسوی امکان پذیر است . برای تحصیل به زبان انگلیسی یا فرانسوی در روسیه ابتدا باید دانشجویان برای ورود به دانشگاه یک مصاحبه انجام دهند و در صورتی که در مصاحبه قبول شوند می توانند وارد دانشگاه مورد نظر شوند و به تحصیل بپردازند .

برای قبولی در مصاحبه شخص باید از دانش و دقت کافی برخوردار باشد . همچنین اگر فرد دارای مدرک زبان نباشد می تواند در دوره های زبان در کشور روسیه شرکت کند .

 

تحصیل در روسیه  تحصیل در روسیه در رشته های غیر پزشکی

برای تحصیل در مقطع لیسانس در کشور روسیه فرد باید دارای مدرک دیپلم باشد . طول دوره ی لیسانس در کشور روسیه 4 سال می باشد . در مقطع لیسانس همه دروس به زبان روسی تحصیل می شوند . هچنین دانشجو اجازه دارد که در کنار تحصیل برای تأمین هزینه های خود مشغول کار شود .

 

طول دوره ی مقطع کارشناسی ارشد در کشور روسیه 2 سال می باشد . دانشجویان می توانند در هنگام تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای تحصیل در مقطع دکتری نظر استاد را به خود جلب نمایند و برای دریافت بورسیه شانس خود را به 100 برسانند . تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هم به زبان روسی صورت می گیرد و هم به زبان انگلیسی . برای تحصیل به زبان انگلیسی دانشجو باید مدرک آیلتس 6 تا 5/6 داشته باشد . دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد اجازه 20 ساعت  کار در هر هفته به صورت قانونی دارند .

 

در مقطع دکتری تحصیل به دو شکل رایگان و غیر رایگان امکان پذیر است . دانشجویانی که بتوانند بورسیه تحصیلی دریافت کنند می توانند به صورت رایگان به تحصیل بپردازند . دانشجویانی که از بورسیه تحصیلای در مقطع دکتری برخوردار شوند در هر سال تقریباً مبلغ 2000 دلار دریافت خواهند کرد . اما دانشجویانی که به صورت غیر رایگان تحصیل می کنند باید تمام هزینه های تحصیل خود را پرداخت نمایند .

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس ما



بلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151