اخذ اقامت و تابعیت ازطریق سرمایه گذاری در روسیه (Russia)

از میان روش های مختلف در خصوص اخذ اقامت روسیه و مهاجرت به روسیه می توان به اخذ اقامت روسیه از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به کشور روسیه از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور روسیه که یکی از روش های جذاب اخذ اقامت روسیه محسوب می شود ، اشاره کرد.

شرایط مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در روسیه را به سه روش میتوان انجام داد (اخذ اقامت روسیه از طریق سرمایه گذاری)

یکی از روش های اخذ اقامت روسیه از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در روسیه است که در کشور روسیه یکی از روش های جذاب و پر متقاضی اقامت اروپا محسوب می شود. همچنان در این روش متقاضیان باید بسیار سنجیده و حساب شده با دقت با آن مواجه شوند و تا آن جاکه ممکن است دانش و اطلاعات خود را بالا ببرند تا مسیر درستی طی کنند . فراموش نکنیم که روش سرمایه گذاری فقط یکی از روش های موجود برای اخذ اقامت روسیه محسوب می شود. لذا متقاضیان در انتخاب روش انجام کار جهت اخذ اقامت روسیه باید بسیار حساس باشند.

روسیه یک قانون شهروندی اقتصادی جدید را پیشنهاد داده است که طبق آن سرمایه گذاران می توانند با پرداخت هزینه ای مستقیما به حساب یک خیریه در روسیه، اقامت روسیه سرمایه گذاری را کسب کنند.

 

سرمایه گذاری در روسیه

ویزای سرمایه گذاری روسیه – نحوه اخذ اقامت روسیه سرمایه گذاری

تا وقتی که شغل شما برای زندگی در روسیه سودده باشد و مالیات خود را در هر سه سال بپردازید، شما حق گرفتن پاسپورت روسی را دارید. تمام هزینه ی شهروندی روسیه برای شما می تواند تنها ۷۵۰۰۰ دلار باشد که لازم نیست یک جا پرداخت شود، بلکه این پرداخت ها سالیانه است.

وقتی این هزینه ها را با هزینه ی اقامت کاراییبی مقایسه کنید که هیچ گونه حمایتی هم از شهروندان خود نمی کنند، می بینید که این قرارداد، قرارداد بدی نیست.

ما همین حالا هم برنامه ی کسب پاسپورت روسیه را آغاز کرده ایم. لطفا برای مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید. لطفا توجه داشته باشید که پاسپورت روسیه مدتی ۵ تا ۱۰ ساله دارد که پس از آن باید تمدید شود. برای این کار شما باید شرایط اقامت ۹۰ روزه را داشته باشید.

ویزای سرمایه گذاری روسیه – فواید و مزایا اقامت سرمایه گذاری روسیه

پاسپورت روسیه اعتبار ۵ و ۱۰ ساله دارد.

برنامه ی کسب اقامت روسیه با سرمایه گذاری به تنها ۹۰ روز حضور فیزیکی در سال اول نیاز دارد.

دریافت پاسپورت روسی می تواند در دفتر خدمات مهاجرتی فدرال روسیه یا در یک سفارت، کنسول گری یا دفتر نمایندگی روسیه انجام شود.

با ویزای روسیه می توانید به تقریبا ۱۰۰ کشور جهان سفر کنید.

ما می توانیم در خرید ملک، مدیریت حقوقی و مالی و مدیریت املاک و دارایی ها به شما خدمات ارائه کنیم.

ویزای سرمایه گذاری روسیه – روش اخذ اقامت سرمایه گذاری روسیه

دو راه اصلی برای کسب پاسپورت با سرمایه گذاری و کار در روسیه وجود دارد. روش اول مخصوص کارآفرین ها و افراد با شغل آزاد است. تجارت خود را به روسیه بیاورید و اگر سود مشمول مالیات شما ۱۰ میلیون روبل یا بیشتر سالانه و برای سه سال باشد، می توانید شهروندی روسیه را کسب کنید. راه دوم برای کارمندانی است که مهارت های ویژه دارند و در یک تجارت بزرگ سرمایه گذاری می کنند.

حداقل ۱۰ میلیون روبل سرمایه گذاری کنید، صاحب حداقل ۱۰ درصد از سهام کل شوید. سهام کل باید ارزشی معادل حداقل ۱۰۰ میلیون روبل داشته باشد. سالانه حداقل ۶ میلیون روبل مالیات را برای سه سال بپردازید و پس از آن می توانید شهروندی روسیه را کسب کنید.

 

 

 

 

 

شرایط ارزشیابی فارغ التحصیلان علوم پزشکی ایرانی خارج از کشور

رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در مالزی ومسوول دفتر سرپرستی دانشجویان ایرانی منطقه شرق آسیا از نحوه جدید ارزشیابی مدارک گروه پزشکی خبر داد.
"وحید عالی" در گفت وگو با ایرنا افزود: تمام دانشجویان ایرانی در رشته پزشکی که از ابتدای سال ‪ ۲۰۰۸میلادی در دانشگاه‌های خارج از کشور به تحصیل مشغول هستند، برای ارزشیابی مدرک خود پس از پایان تحصیل باید در یک "آزمون ملی" شرکت کنند.
وی گفت: مدرک این عده از دانشجویان در صورت قبولی در آزمون مذکور مورد ارزشیابی قرار خواهد گرفت و در صورت مردودی ارزشیابی نخواهد شد.
عالی تصریح کرد براساس این دستورالعمل، مورد تایید بودن دانشگاه محل تحصیل از سوی وزارت بهداشت ایران از ابتدای سال ‪ ۲۰۰۸میلادی ضرورت نخواهد داشت.
بدین ترتیب مدارک دانشجویانی که از ابتدای سال ‪ ۲۰۰۸میلادی در هر دانشگاهی در سراسر جهان تحصیل خود را آغاز کرده‌اند به‌شرط قبولی در امتحان ملی وزارت بهداشت، وارد فرآیند ارزشیابی خواهد شد.
وی افزود: با توجه با رایزنی‌های صورت گرفته با مسوولان وزارت بهداشت، همچنین برای دانشجویان گروه پزشکی که تحصیل خود را پیش از سال ‪ ۲۰۰۸میلادی در دانشگاه‌های تایید نشده آغاز کرده‌اند، این تسهیلات فراهم شده تا از روش فوق یعنی شرکت در آزمون ملی استفاده کنند.
عالی با اشاره به اینکه تسهیلات یاد شده هم اکنون تنها برای دانشجویان ایرانی مقیم مالزی در نظر گرفته شده افزود: این عده از دانشجویان در صورت تمایل به‌استفاده از فرصت یادشده می‌توانند حداکثر تا پایان ماه جاری(مارس) میلادی به رایزنی علمی ایران مستقر در سفارت کشورمان در کوالالامپور مراجعه و فرم‌های مربوطه را تکمیل کنند.
رایزن علمی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی در بخش دیگری از این گفت وگو از تایید چهار دانشگاه دیگر این کشور توسط وزارت علوم خبر داد.
به گفته عالی، دانشگاه‌های کوالالامپور، صنعتی سلانگور و کالج "ک.د.یو" در مقطع لیسانس و نیز دانشگاه فناوری مارا(یو.آی.تی.ام) در مقطع دکترا در رشته‌های هنر مورد تایید وزارت علوم قرار گرفتند.
براساس آمارهای رسمی هم‌اکنون بالغ بر چهار هزار دانشجوی ایرانی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی مالزی به تحصیل اشتغال دارند

اظهارات دکتر غلامرضا حسن زاده

رئیس مرکز خدمات آموزشی فارغ التحصیلان علوم پزشکی خارج از کشور در مورد شرایط ارزشیابی فارغ التحصیلان علوم پزشکی ایرانی خارج از کشور

گروه آزمون وسنجش: شرایط ارزشیابی فارغ التحصیلان علوم پزشکی خارج از کشور توسط رئیس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت اعلام شد.
دکتر غلامرضا حسن زاده در گفتگو با مهر گفت: روند اجرایی آزمون ملی برای ارزشیابی فارغ التحصیلان رشته های مختلف علوم پزشکی در نشست مشترک میان اعضای شورای عالی ارزشیابی و اعضای کمیته بازنگری در ارزشیابی طراحی شد. وی افزود: بر اساس طراحی آزمون ملی برای ارزشیابی و سنجش مهارت تئوری، 70 تا 75 درصد سئوالات از دروس بالینی و 25 تا 30 درصد سئوالات از دروس علوم پایه انتخاب خواهد شد. حسن زاده یاد آور شد: بخش دیگری از ارزشیابی، ارزیابی مهارت عملی فارغ التحصیلان خارج از کشور است که امتحان علمی از آنها گرفته می شود و سه مرکز آموزشی مرتبط با آن رشته خاص به افراد معرفی می شود که مهارت عملی خود را در آن مراکز نیز به اثبات برسانند و باید از سوی آن مراکز مورد تایید قرار گیرند. رئیس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر حذف کشورهای مشروط و غیر معتبر و معتبر در ارزشیابی به مهر گفت: برای ارزشیابی دیگر مفاهیمی مانند دانشگاههای مشروط و غیر مشروط نخواهیم داشت و فارغ التحصیلان باید دارای پیش شرطهایی باشند که بتوانند در آزمون ملی شرکت کنند و پس از پذیرفته شدن به عنوان یک فارغ التحصیل علوم پزشکی کار خود را در کشور جمهوری اسلامی ایران آغاز کنند. وی افزود: دانشگاهی که فرد از آن فارغ التحصیل شده است باید از نظر آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، مدیریتی و وضعیت رتبه بندی جهانی در چک لیست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار داشته باشد. همچنین گروه های آموزشی این دانشگاهها نیز باید چنین شرایطی را دارا باشند. حسن زاده گفت: گروه های آموزشی به گونه ای در نظر گرفته شده اند که اگر دانشگاهی در یک رشته خاص از اعتبار علمی بیشتری برخوردار بود، فارغ التحصیل بتواند در آزمون شرکت کند حتی اگر دانشگاه در مجموع چندان معتبر شناخته نشود. در واقع ممکن است گروه آموزشی دندانپزشکی یک دانشگاه خاص از سایر گروه های آموزشی آن دانشگاه از اعتبار علمی بیشتری برخوردار باشند. وی از حذف دوره های تکمیلی برای فارغ التحصیلان خارج از کشور در رشته های علوم پزشکی خبر داد و به مهر گفت : افراد پس از شرکت در آزمون ملی، یا پذیرفته می شوند و یا پذیرفته نمی شوند بنابراین دیگر دوره تکمیلی برای آنها برگزار نخواهد شد. این دوره ها مشکلات زیادی را در بر داشت و افراد پس از حضور در دانشگاههای غیر معتبر خواستار شرکت در این دوره ها بودند تا بتوانند مدرک تحصیلی متناسب با رشته خود را دریافت کنند که با وجود آزمون ملی دیگر این موضوع حذف خواهد شد. رئیس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت همزمانی طول و محتوای دوره آموزشی را در خارج از کشور یکی دیگر از شروط شرکت در آزمون ملی برشمرد و گفت: طول دوره آموزشی و محتوای برنامه آموزشی این فارغ التحصیل باید با طول و محتوای آن دوره آموزشی در کشور یکسان باشد. وی افزود: انطباق این دوره از نظر درسی و مدت زمان از اهمیت زیادی برخوردار است . حسن زاده تاکید کرد: افرادی که در آزمون ملی پذیرفته نشود می توانند در دوره بعدی آزمون شرکت کنند. آزمون ملی هر 6 ماه یکبار برای ارزشیابی فارغ التحصیلان علوم پزشکی خارج از کشور برگزار می شود و در حال حاضر شرکت در آن محدودیت زمانی ندارد.

 

 

 

 

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران (روسیه)

طبق آخرین مصوبه وزارت بهداشت ایران, لیست دانشگاه های معتبر کشور روسیه برای سال تحصیلی 2017- 2018 به شرح زیر میباشد :

 

Lomonosov Moscow State University

Saint-Petersburg State University

ITMO University

Higher School of Economics

Novosibirsk State University

Bauman Moscow State Technical University

(Moscow State Institute of International Relations (MGIMO University

(Moscow Institute of Physics and Technology (MIPT / Moscow Phystech

Peter the Great Saint-Petersburg Polytechnic University

National Research Tomsk Polytechnic University

Tomsk State University

(National Research Nuclear University MEPhI (Moscow Engineering Physics Institute

Kazan (Volga region) Federal University

National Research Saratov State University

RUDN University

Southern Federal University

Ural Federal University

Far Eastern Federal University

The National University of Science and Techlogy MISIS

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 - 021

 

 

 

 

داروسازی در بلاروس

داروسازی در بلاروس

داروسازی یکی از پرطرفدارترین رشته های گروه پزشکی میباشد و سالانه تعدادی زیادی از متقاضیان برای ادامه تحصیل در رشته داروسازی به خارج از کشور اعزام میگردند

چرا داروسازی در بلاروس

بلاروس در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین کشورها برای ادامه تحصیل در گروه پزشکی میباشد مدارک صادره از دانشگاههای بلاروس در وزارت بهداشت ایران ارزشیابی میگردد و دانشگاهها مورد تایید وزارت بهداشت بوده و در بین تمامی کشورهای که مدارک آنها مورد تایید ایران است بلاروس کمترین هزینه تحصیلی را دارد هزینه تحصیل در رشته داروسازی در بلاروس سالیانه 3450 دلار میباشد و حدود هزینه زندگی ماهیانه 500 تا 600 دلار بطور متوسط میباشد برای دریافت اطلاعت بیشتر در مورد شرایط تحصیل و زندگی در کشور بلاروس  با موسسه آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید 22226777-021

 

 

 

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151