بورسیه تحصیلی اوکراین

بورسیه تحصیلی اوکراین

افرادی که در کشور اوکراین مشغول تحصیل هستند ، تمایل دارند که بتواند بورسیه تحصیلی اوکراین را دریافت نمایند .  در این بخش به بررسی بورسیه تحصیلی اوکراین را دریافت نمایند .

 

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در اوکراین در این سایت موجود می باشد .

 

 

در کشور اوکراین برای رشته های مهندسی ، پزشکی ، رشته حمل و نقل هوایی بورسیه تحصیلی ارائه نمی شود . در کشور اوکراین به هر دانشجو یارانه تحصیلی ارائه می شود که 40% از هزینه های تحصیلی دانشجو را پوشش می دهد . بنابراین هزینه تحصیل در کشور اوکراین پایین می باشد . دانشجویان بین المللی که قصد ادامه تحصیل در کشور اوکراین را دارند ، ابتدا باید وضعیت اقتصادی کشور اوکراین و توانایی مالی خود را بررسی نمایند . سپس در صورت آمادگی کامل برای ادامه تحصیل در اوکراین اقدام نمایند .

 

 

بورسیه تحصیلی اوکراین - بورسیه تحصیلی مرکز مطالعه پزشکی کشور اوکراین

مرکز مطالعه درمانی کشور اوکراین ، با توجه به صلاحیت های هر فرد ، به دانشجویان بورسیه های تحصیلی ارائه می کند . این بورسیه تا 20 درصد شهریه دانشجویان را کاهش می دهد . البته دانشجویان پس از اتمام دوره تحصیل باید این مبلغ را در آینده بازگردانند .

 

در مقاله اقامت اوکراین ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

 

بورسیه تحصیلی اوکراین - تامین هزینه زندگی دانشجو از طریق کار

اگر فردی تلاش و توانایی های لازم برای تحصیل را داشته باشد ، اما نتواند هزینه های زندگی خود را تامین نماید ، به دانشجو اجازه داده می شود که که به صورت پاره وقت مشغول کار شود و هزینه های زندگی خود را تامین نماید . البته کار فرد نباید به تحصیل او صدمه ای وارد کند .

 

برای مهاجرت به اوکراین روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151