اقامت در اوکراین

اقامت در اوکراین

برای اقامت در اوکراین چند روش وجود دارد که در ادامه معرفی می شوند .

 

 

اقامت اوکراین از طریق ازدواج

در صورتی که یک فرد خارجی با یک شخص اوکراینی ازدواج نماید امکان دریافت اقامت اوکراین را خواهد داشت . برای دریافت اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج  باید 2 سال از زمان ازدواج گذشته باشد .

 

تحصیل در اوکراین یکی از روش های مهاجرت به اوکراین می باشد .

 

اقامت اوکراین از طریق سرمایه گذاری

افراد خارجی می توانند با ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور اوکراین ابتدا اقامت موقت کشور اوکراین را دریافت نمایند . پس از گذشت چند سال از مدت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اوکراین ، درصورتی که سرمایه گذاری شما موفق باشد و برای اوکراین سود داشته باشد ، امکان دریافت اقامت دائم اوکراین برای شما فراهم می شود .

لازم به ذکر است که برای ثبت شرکت در اوکراین مبلغ 100000 دلار باید در ابتدا به حساب شرکت واریز شود .

 

اقامت اوکراین از طریق کار

شما می توانید با مشغول شدن به کار در کشور اوکراین ، اقامت این کشور را دریافت نمایید . برای کار در کشور اوکراین ، ابتدا شما باید از یک کارفرمای اوکراینی پیشنهاد کاری دریافت نمایید . با استفاده از پیشنهاد شغلی که دریافت کرده اید ،  می توانید برای دریافت ویزای کاری اوکراین اقدام نمایید . با ویزای کاری اوکراین ، شما می توانید در کشور اوکراین مشغول به کار مورد نظر شوید . مدت اعتبار ویزای کاری اوکراین 1 سال است . پس از پایان اعتبار ویزای کاری اوکراین ، امکان تمدید آن وجود دارد .

لازم به ذکر است ویزای کاری و اجازه اقامت کاری اوکراین هیچ وقت باعث اقامت دائم اوکراین نمی شود . اما هر سال قابل تمدید است .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در اوکراین را مطالعه نمایید .

 

اقامت اوکراین از طریق فرزند خواندگی

با توجه به قوانین کشور اوکراین ، اگر یک فرد خارجی یک کودک اوکراینی را که مستحق می باشد به فرزند خواندگی بپذیرد ، امکان دریافت اقامت اوکراین برای او وجود دارد . همچنین فرد می تواند پاسپورت اوکراین را نیز دریافت نماید .

 

 

 

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151