اقامت بلاروس

اقامت بلاروس

افراد زیادی تمایل دارند که به کشور بلاروس مهاجرت نمایند و اقامت بلاروس را کسب کنند . برای دریافت اقامت کشور بلاروس روش های گوناگونی وجود دارد . در این مقاله به بررسی اقامت بلاروس پرداخته می شود .

 

 

اقامت بلاروس مهاجرت تحصیلی به بلاروس

برای تحصیل در کشور بلاروس فرد باید به زبان انگلیسی یا زبان روسی مسلط باشد . اگر فردی به یکی ازاین دو زبان مسلط نباشد می تواند دوره های آموزشی در بلاروس شرکت کند . دانشجویانی که بخواهند در رشته های پزشکی در دانشگاه های کشور بلاروس تحصیل نمایند باید در آزمون ورودی کشور بلاروس شرکت نمایند .  اگر دانشجویایی آمادگی کامل را نداشته باشد و یا مدرک زبان نداشته باشد می تواند در دوره ی کالج که به مدت 9 ماه است شرکت کند و پس از اتمام دوره ی کالج در امتحان ورودی شرکت نمایند و قبول شوند . هزینه تحصیل در کشور بلاروس در هر ترم بین 1500 تا 2000 دلار می شود . اما هزینه ی تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در هر ترم بین 3500 تا 4200 دلار می شود . همچنین هزینه شرکت در دوره ی کالج برای هر نفر 4500 دلار می شود و هزینه زندگی دانشجویی در کشور بلاروس نیز در هر ماه تقریباً 400 دلار می شود .

 

اقامت بلاروس مهاجرت سرمایه گذاری به بلاروس

افرادی که در کشور بلاروس سرمایه گذاری انجام دهند می توانند اقامت بلاروس را دریافت کنند . حداقل مبلغ 1500 تا 2000 دلار برای ثبت شرکت در کشور بلاروس لازم است . البته پس از گذشت 5 سال از فعالیت شرکت حداقل سود دهی شرکت باید مبلغ 150000 یورو باشد . اگر ثبت شرکت فرد در کشور بلاروس دارای سود دهی باشد فرد می تواند برای دریافت اقامت بلاروس به صورت دائمی اقدام نماید . فردی که با استفاده از سرمایه گذاری اقامت بلاروس را دریافت کرده است می تواند برای همسر و فرزندان خود نیز اقامت بلاروس را دریافت کند .

 

افرادی که می خواهند تابعیت کشور بلاروس را کسب نمایند باید به زبان روسی مسلط باشند ، از قوانین کشور بلاروس تبعیت نمایند ، تابعیت کشور دیگری را نداشته باشند ، درآمد لازم خود را از روش های مشروع کسب نمایند و حداقل به مدت 7 سال در کشور بلاروس اقامت داشته باشند .

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151