تحصیل دندانپزشکی در روسیه

تحصیل دندانپزشکی در روسیه

کشور روسیه یکی از کشور هایی است که افراد زیادی علاقه دارند برای تحصیل در رشته ی دندانپزشکی به این کشور مهاجرت کنند . وجود خوابگاه های دانشجویی با هزینه کم در روسیه ، دانشگاه هایی با کیفیت های آموزشی بالا و مناسب در روسیه ، شهریه ی مناسب دانشگاه های این کشور در رشته دندانپزشکی ، اجازه کار قانونی دانشجو در هنگام تحصیل و وجود امکانات رفاهی و تفریحی فروان در کشور روسیه از مزیت های این کشور برای تحصیل دندانپزشکی می باشد . دانشجویان می توانند پس از تحصیل دندانپزشکی در روسیه از موقعیت شغلی خوبی نیز بهره مند گردند .

در کشور روسیه امکان تحصیل در رشته ی دندانپزشکی به سه زبان انگلیسی ، روسی و فرانسوی وجود دارد . یکی از نکات قابل توجه در تحصیل پزشکی در روسیه این است که داشتن مدرک زبان برای دانشجویان الزامی نیست و همچنین محدودیت سنی برای دانشجویان دندانپزشکی در این کشور وجود ندارد و همچنین برای ورود به دانشگاه های دندانپزشکی روسیه آزمون ورودی وجود ندارد . بنابراین شرایط تحصیل دندانپزشکی در کشور روسیه نسبت به سایر کشور ها بسیار بهتر است و دانشجو راحت تر می تواند وارد دانشگاه های دندانپزشکی روسیه شود و به تحصیل خود بپردازد .

البته لازم به ذکر است که دانشجویان دندانپزشکی قبل از ورود به دانشگاه مورد نظر خود در کشور روسیه باید یک دوره ی 9 ماهه را در کالج روسیه بگذرانند و بعد وارد دانشگاه های دندانپزشکی روسیه شوند . درست است که داشتن مدرک زبان در ابتدا  اجباری نیست اما در صورتی که داوطلب مدرک زبان نداشته باشد قبل از ورود به دانشگاه باید در یک دوره ی زبان در روسیه شرکت کند .

 دوره ی تحصیل دندانپزشکی در کشور روسیه 5 سال است . هزینه ی تحصیل دندانپزشکی در کشور روسیه در هر سال بین 10هزار دلار تا 12 هزار دلار می باشد . همچنین هزینه زندگی دانشجویی در روسیه در هر ماه برای هر نفر بین 300 تا 500 دلار است .

 

تحصیل دندانپزشکی در روسیه مدارک مورد نیاز جهت تحصیل دندانپزشکی در کشور روسیه

 

 1. تکمیل فرم ثبت نام توسط داوطلب
 2. پاسپورت داوطلب
 3. شناسنامه داوطلب
 4. مدرک دیپلم داوطلب
 5. مدرک پیش دانشگاهی داوطلب
 6. ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی داوطلب
 7. ترجمه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی داوطلب

 

جهت کسب اطلاعت بیشتر برای تحصیل دندانپزشکی در روسیه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

 

تحصیل پزشکی روسیه

تحصیل پزشکی روسیه

در حال حاضر امکان ادامه تحصیل افراد خارجی در رشته های پزشکی در کشور روسیه  وجود دارد . افراد زیادی تمایل دارند که برای ادامه تحصیل در پزشکی به یک کشور خارجی معتبر بروند برای این افراد روسیه می تواند انتخابی خوبی باشد . در کشور روسیه این امکان وجود دارد که افراد به زبان انگلیسی ، فرانسوی و روسی به تحصیل بپردازند . همین مسئله باعث جذب افراد بیشتر برای ادامه تحصیل در این کشور می شود . طول دوره تحصیل رشته پزشکی در کشور روسیه 6 سال می باشد . به طور کلی یک سال تحصیلی در کشور روسیه 10 ماه می باشد و یک سال تحصیلی 2 ترم می باشد . در کشور روسیه برای تحصیل پزشکی شرایط سنی ، مدرک زبان یا معدل مد نظر نیست . بنابراین افراد می توانند در هر سنی که هستند اگر صلاحیت های لازم را دارند اقدام به تحصیل پزشکی در کشور روسیه نمایند .

تحصیل پزشکی در روسیه مدارک لازم جهت پذیرش تحصیلی روسیه

 • مدرک دیپلم متقاضی
 • ریز نمرات مدرک دیپلم متقاضی
 • پاسپورت متقاضی
 • کپی شناسنامه متقاضی
 • پرکردن فرم ثبت نام توسط مالزی

 

هزینه های زندگی دانشجویی در کشور روسیه در هر ماه بین 300 تا 500 دلار می باشد . یکی از مزایای دانشگاه های روسیه این است که هزینه های خوابگاه های دانشجویی نسبت به دانشگاه های کشور های دیگر کمتر می باشد . هزینه ی تحصیل در کشور روسیه بستگی به نوع دانشگاه و همچنین شهر محل تحصیل دارد اما به صورت میانگین 10 تا 12 هزار دلار هزینه ی تحصیل یک سال در کشور روسیه می باشد .

لازم به ذکر است که مدرک تحصیلی کشور روسیه دارای اعتبار جهانی می باشد .

اگر شما هم تمایل دارید برای تحصیل پزشکی در روسیه به این کشور بروید لازم است که برای انجام کارهای اقامت خود از یک مشاور راهنمایی بگیرید . بنابراین برای دریافت مشاوره رایگان می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

اقامت پس از تحصیل در روسیه

اقامت پس از تحصیل در روسیه

برای دریافت اقامت کشور روسیه راه های متفاوتی از قبیل ازدواج ، سرمایه گذاری ، کار ، تولد فرزند و تحصیل وجود دارد . در روش مهاجرت به روسیه از طریق تحصیل دانشجویان خارجی در خواست تحصیل در کشور روسیه را می دهند و اگر دارای شرایط مورد نیاز باشند می توانند وارد کشور روسیه شوند و در دانشگاه های کشور روسیه تحصیل نمایند . پس از اتمام دوره ی تحصیل روش های متفاوتی وجود دارد که فرد با استفاده از این روش ها می تواند اقامت کشور روسیه را دریافت کند .

برای دریافت اقامت پس از تحصیل در روسیه افراد می توانند با ثبت شرکت ، ازدواج ، کار و یا تحصیل مجدد اجازه ی اقامت پس از تحصیل خود در کشور روسیه را دریافت کنند .

اقامت پس از تحصیل در روسیه اقامت پس از تحصیل از طریق کار در کشور روسیه

همان طور که اشاره شد دریافت ویزای کار کشور روسیه پس از اتمام دوره ی تحصیل یکی از راه های دریافت اقامت کشور روسیه است . در این روش فرد اگر بخواهد در کشور روسیه کار کند باید اول ویزای کار کشور روسیه را تهیه کند . همچنین فرد باید یک دعوتنامه از کارفرمای خود در کشور روسیه داشته باشد .

اگر فردی در روسیه مشغول به کار شود و پس از مدتی نتواند به کار خود ادامه دهد به مدت 3 ماه زمان دارد که به دنبال کاری که مناسبش است بگردد و مشغول به کار شود و همچنین باید به سفارت کشور روسیه نیز اطلاع دهد در غیر این صورت از اقامت پس از تحصیل او در کشور روسیه جلوگیری می شود .

اقامت پس از تحصیل در روسیه اقامت پس از تحصیل از طریق کارآفرینی در کشور روسیه

اگر فردی در کشور روسیه از هیچ کارفرمایی پیشنهاد کار نداشته باشد می تواند با ایجاد کارآفرینی در این کشور برای دریافت ویزای کار کشور روسیه اقدام نماید . در این روش فرد یک کسب و کار که باید توسط اداره خدمات مهاجرت کشور روسیه تأیید شود ، در کشور روسیه راه اندازی می کند و بدین صورت درخواست ویزای کار کشور روسیه را می دهد .

لازم به ذکر است که برای دریافت ویزای کار کشور روسیه از طریق کارآفرینی خصوصی افراد باید به زبان روسی مسلط باشند و با قوانین و مقررات کشور روسیه آشنایی داشته باشند .

 

 اقامت پس از تحصیل در روسیه اقامت پس از تحصیل از طریق ازدواج  در کشور روسیه

این روش یکی دیگر از راه های اقامت پس از تحصیل در کشور روسیه است به این صورت که فرد در هنگام تحصیل خود یا پس از اتمام دوره ی تحصیل خود با یک فرد تبعه روسیه ازدواج می کند و بدین طریق برای دریافت اقامت پس از تحصیل در کشور روسیه اقدام کند .

اقامت پس از تحصیل در روسیه - اقامت پس از تحصیل از طریق سرمایه گذاری در کشور روسیه

در این روش فرد می تواند پس از اتمام تحصیل خود در کشور روسیه یک طرح اقتصادی و بیزینس به اداره مهاجرت روسیه ارائه دهد و در صورت تأیید در این کشور بیزینس خود را راه اندازی کند و بدین صورت برای دریافت اقامت پس از تحصیل اقدام کند .

 

شما می توانید با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان اطلاعات بیشتری راجع به اقامت پس از تحصیل در روسیه کسب نمایید .

 

مهاجرت به روسیه از طریق ویزای کار

مهاجرت به روسیه از طریق ویزای کار

دو نوع ویزای کار در کشور روسیه وجود دارد . نوع اول ویزای تک ورودی است که این ویزا دارای اعتبار 90 روزه می باشد . این ویزا توسط اداره کنسولگری کشور روسیه طبق دعوتنامه متقاضی صادر می شود .

نوع دوم ویزای مجوز ورود مجدد می باشد که تقریباً مثل نوع اول است با این تفاوت که اعتبار آن بیش از یک سال می باشد .

گرفتن ویزای کار روسیه برای افراد خارجی کمی طولانی و زمان بر می باشد . برای دریافت ویزای کار متقاضی باید دارای شرایط با شد از جمله این که متقاضی باید دارای سن مناسب باشد ، متقاضی باید حداقل مدرک تحصیلی لسانس دشته باشد . متقاضی باید دارای سابقه ی کاری مرتبط با رشته ی تحصیلی خود باشد . همچنین متقاضی باید به زبان روسی یا انگلیسی تسلط کافی داشته باشد . علاوه بر موارد گفته شده برای مهاجرت به روسیه از طریق ویزای کار متقاضی باید مدارکی هم داشته باشد که در ادامه معرفی شده اند .

 

برای پیدا کردن کار در کشور روسیه باید به چند نکته دقت کنید . اول این که پیدا کردن شغل در کشور روسیه برای کسی که زبان روسی بلد نیست غیرممکن است . دوم این که سطح درآمد کشور روسیه پایین می باشد  . همچنین در کشور روسیه نیروی فنی زیاد است . در کشور روسیه شغل دندانپزشکی دارای درآمد خوبی می باشد .

مهاجرت به روسیه از طریق ویزای کار مدارک لازم

 1. مدرک معتبر سابقه کاری
 2. دو قطعه عکس
 3. پاسپورت
 4. پر کردن فرم درخواست ویزا
 5. برگه ی اجازه اقامت
 6. مدرک عدم سوء پیشینه

اطلاعات کامل تر راجع به مهاجرت به روسیه از طریق ویزای کار در سایت آتیه آفرینان ایرانیان موجود می باشد و همچنین کارشناسان سایت آتیه آفرینان ایرانیان آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به روسیه از طریق ویزای کار به شما هستند .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151