مهاجرت به بلاروس از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به بلاروس از طریق سرمایه گذاری

بلاروس کشوری می باشد که امکان سرمایه گذاری را برای افراد خارجی را فراهم کرده است . از مزایای سرمایه گذاری در کشور بلاروس ، مهاجرت به بلاروس از طریق سرمایه گذاری به این کشور می باشد . هزینه ی زندگی در کشور بلاروس نسبت به کشور روسیه کم تر می باشد . به همین جهت خیلی از افراد کشور بلاروس را برای مهاجرت و کار انتخاب می کنند . هر فردی که در کشور بلاروس به تحصیل بپردازد  بعد از اتمام دوره ی تحصیل خود به راحتی می تواند در این کشور مشغول به کار شود و به این ترتیب اقامت خود را از کشور بلاروس دریافت نمایند . سرمایه گذاری در کشور بلاروس از مزایای زیادی از جمله ، دسترسی به صورت مستقیم بازار های کشور بلاروس و همسایه ها ی کشور بلاروس ، فعالیت های مهم توسعه یافته در کشور بلاروس مانند صنایع حمل و نقل و ارتباطات ، حمایت دولت بلاروس از سرمایه گذاران ، زندگی با کیفیت و ....

 

شما به روش می توانید در کشور بلاروس سرمایه گذاری نمایید :

 • سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در کشور بلاروس : با استفاده از این روش شما باید مبلغ 1500 تا 2000 دلار را برای ثبت شرکت خود در کشور بلاروس ارائه دهید که البته پس از ثبت شرکت و شروع به کار این مبلغ به شما بازگردانده می شود . کسی که در بلاروس ثبت شرکت داشته باشد می تواند برای خود و خانواده اش که شامل همسر و فرزندانش می شود اقامت دائم کشور بلاروس را دریافت کند . البته اگر فرزندان دارای سن زیر 18 سال باشند این امکان وجود دارد . در صورتی که سن فرزندان بالای 18 سال باشد فرد باید فرزند خود را به عنوان شریک خود معرفی نماید که او بتواند ویزای 5 ساله دریافت کند اگر فرزند بتواند در طول این 5 سال مبلغ 150000 یورو  سود دهی را در این کشور ثبت نماید می تواند اقامت دائم کشور بلاروس را دریافت کند .

 

 • سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کشور بلاروس : با استفاده از این روش اگر فرد ملک یا املاکی به قیمت حداقل 150000 یورو خریداری کند . می تواند ویزای 3 تا 5 ساله دریافت کند . هرسال این ویزا تمدید خواهد شد و لازم نیست فرد به صورت مداوم در بلاروس اقامت داشته باشد . پس از گذشت 5 سال از دریافت این ویزا به آن فرد و خانواده اش تابعیت کشور بلاروس داده می شود .

 

 جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به بلاروس از طریق سرمایه گذاری می توانید به سایت آتیه سازان ایرانیان مراجعه نمایید .

مهاجرت به بلاروس از طریق تولد فرزند

مهاجرت به بلاروس از طریق تولد فرزند

در این مقاله کارشناسان سایت آتیه آفرینان ایرانیان به بررسی و معرفی مهاجرت به بلاروس از طریق تولد فرزند پرداخته اند . شما با مطالعه این مقاله با مهاجرت به بلاروس از طریق تولد فرزند آشنا خواهید شد .

با مراجعه به قوانین کشور بلاروس نتیجه گیری شد که تولد نوزاد در کشور بلاروس به تنهایی نمی تواند باعث دریافت تابعیت بلاروس برای فرزند شود . به عنوان مثال اگر زن و شوهری برای گردشگری و بازدید از کشور بلاروس به این کشور سفر کنند و در زمانی که داخل کشور بلاروس هستند فرزند آن ها به دنیا بیاید ، نوزاد آن ها نمی تواند تابعیت کشور بلاروس را دریافت کند . دریافت تابعیت کشور بلاروس برای نوزادان دارای شرایطی می باشد که در ادامه بررسی می شوند .

مهاجرت به بلاروس از طریق تولد فرزند – شرایط دریافت تابعیت کشور بلاروس از طریق تولد

 • فرزند زن و شوهری که تبعه بلاروس هستند ، تابعیت کشور بلاروس را دارد .
 • اگر زن و شوهری تبعه بلاروس باشند اما نوزاد آن ها در جایی خارج از کشور بلاروس به دنیا بیاید ، نوزاد آن ها تابعیت بلاروس دارد .
 • اگر خانوده ای مقیم دائم یک کشور باشند اما دارای تابعیت کشور بلاروس باشند نوزاد آن ها نیز می تواند تابعیت بلاروس را دریافت کند ، درصورتی که والدین نوزاد درخواست تابعیت بلاروس برای نوزاد خود را داشته باشند .
 • اگر نوزادی در کشور بلاروس پیدا شود و خانواده ی او مشخص نباشند و نوزاد بدون تابعیت باشد ، آن نوزاد تابعیت کشور بلاروس را می گیرد .

 

اگر شما هم تمایل دارید به روش مهاجرت به بلاروس از طریق تولد فرزند ، اقامت کشور بلاروس را دریافت کنید باید از یک مشاور حرفه ای راهنمایی بگیرید . پیشنهاد می کنم به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید و از راهنمایی و مشاوره رایگان کارشناسان  سایت آتیه آفرینان ایرانیان استفاده نمایید و از آن ها راهنمایی بگیرید .

 

 

مهاجرت به بلاروس از طریق ویزای کار

مهاجرت به بلاروس از طریق ویزای کار

در کشور بلاروس کسب و کار دارای پیشرفت رو به بالا و رشد سریع می باشد به همین دلیل افراد زیادی برای انجام کار به کشور بلاروس مهاجرت می کنند . تقریبا بیشتر کارمند ها و کارگران کشور بلاروس قرارداد کاری امضاء کرده اند . با توجه به قوانین کاری که در کشور بلاروس برقرار است بیشتر قرار داد های کاری این کشور دارای مدت ثابت می باشند . با توجه به این که به صورت مستقیم برای کشور بلاروس ویزای کار موجود نمی باشد ،  برای گرفتن ویزای کاری کشور بلاروس فقط یک راه وجود دارد و آن هم این است که یک کارفرما در کشور بلاروس برای شما دعوتنامه کاری ارسال نماید . در کشور بلاروس کار فرما برای جذب نیروی کار باید ابتدا یک آگهی عمومی جذب نیرو در داخل کشور ایجاد کند اگر در طول سه ماه شخصی پیدا نشد که برای آن کارفرما کار کند کارفرما می تواند آگهی خود را در کشور های عضو اتحادیه اروپا نشر دهد و به مدت سه ماه منتظر بماند که اشخاص برای انجام کار به او درخواست دهند . اگر در طول این سه ماه باز هم شخصی درخواست انجام کار به کارفرما نداد ، در این زمان کارفرما می تواند آگهی خود در کشور های خارجی نشر دهد و از متقاضیانی که برای انجام کار واجد شرایط هستند برای همکاری دعوت نماید .

 

مهاجرت به بلاروس از طریق ویزای کار مدارک موردنیاز

 1. پاسپورت
 2. دعوت نامه
 3. مدارک تمکن مالی
 4. کپی پاسپورت

 

کارشناسان ما در سایت آتیه سازان ایرانیان آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان گوناگونی از قبیل مهاجرت به بلاروس از طریق ویزای کار  به همه ی افراد هستند . در صورتی که شما نیاز به اطلاعات بیشتر و راهنمایی کامل تر دارید می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

مهاجرت به بلاروس از طریق ازدواج

مهاجرت به بلاروس از طریق ازدواج

کشور بلاروس جزء کشور هایی است که هزینه های زندگی در آن پایین تر و مقرون به صرف تر نسبت به کشور های دیگر است . همین مسئله باعث جذب بیشتر افراد برای مهاجرت به کشور بلاروس و گرفتن تابعیت کشور بلاروس و اقدام به دریافت اقامت دائم در کشور بلاروس می باشد . برای تابعیت کشور بلاروس راه های متفاوتی وجود دارد یکی از این راه ها تولد می باشد به این صورت که  اگر زن و شوهری تابعیت بلاروس داشته باشند فرزند آن ها هم تابعیت بلاروس را دریافت می کند . همچنین اگر اگر خانواده ی فرزندی مقیم کشوری غیر از بلاروس باشند در صورت تمایل می توانند برای فرزند خود تابعیت بلاروس را بگیرند . همچنین اگر فرزندی دارای تابعیت نباشد و یا والدین معلومی نداشته باشد می تواند تابعیت بلاروس را بگیرد .  روش دیگری که برای تابعیت بلاروس وجود دارد و افراد زیادی نیز از این روش استفاده می کنند مهاجرت به بلاروس از طریق ازدواج می باشد که در ادامه به بررسی این روش پرداخته می شود .

اگر شما با یک فرد که تابعیت کشور بلاروس را داشته باشد ازدواج کنید می توانید تابعیت کشور بلاروس را دریافت کنید . البته لازم به ذکر است که نباید ازدواج به صورت صوری باشد . شما باید به صورت رسمی و قانونی با یک شخص بلاروسی ازدواج کرده و با او زندگی مشترک داشته باشید . برای مهاجرت به بلاروس از طریق ازدواج افراد باید شرایطی داشته باشند که در ادامه ارائه شده اند .

 

مهاجرت به بلاروس از طریق ازدواج شرایط دریافت تابعیت بلاروس

 • متقاضی تابعیت بلاروس باید مسلط به زبان روسی باشد .
 • متقاضی باید به صورت مستمر 7 سال اقامت دائم در کشور بلاروس را داشته باشد .
 • متقاضی باید درآمد کافی از راه قانونی داشته باشد .
 • متقاضی باید تمام قوانین کشور بلاروس را رعایت کند .
 • متقاضی نباید دارای تابعیت کشور دیگری باشد .

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان راجع به مهاجرت به بلاروس از طریق ازدواج به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151