تمکن مالی بلاروس

تمکن مالی بلاروس

کشور بلاروس یکی از کشور هایی است که دارای مهاجران زیادی است و افراد زیادی تمایل دارند که به این کشور مهاجرت نمایند و اقامت دائم و شهروندی این کشور را دریافت نمایند . مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت از طریق کار ، مهاجرت از طریق ازدواج ، مهاجرت از طریق تحصیل ، مهاجرت از طریق تمکن مالی از روش های مهاجرت به کشور بلاروس هستند . در این مقاله ما قصد داریم تمکن مالی بلاروس را معرفی کنیم .

 

 

 

روش های مهاجرت به کشور بلاروس کمی زمان بر هستند اما مهاجرت از طریق تمکن مالی بلاروس تقریباً سریع ترین روش مهاجرت به بلاروس است به شکلی که متقاضی می تواند در مدت چند ماه اقامت بلاروس را از طریق تمکن مالی بلاروس برای خود و همسر و فرزندان خود دریافت کند .

 

فردی که از طریق تمکن مالی بلاروس به این کشور مهاجرت نماید می تواند برای دریافت اقامت مالزی برای همسر و فرزندانی که تحت تکلف او هستند درخواست بدهد . همچنین این امکان وجود دارد که همسر و فرزندان کسی که دارای تمکن مالی بلاروس است می توانند به صورت رایگان به تحصیل در بلاروس مشغول شوند و مانند همه شهروندان بلاروس از مزایا و امکانات این کشور استفاده نمایند .

 

لازم به ذکر است کسانی که تمکن مالی بلاروس را دارند مالیات و بیلان این کشور را پرداخت نمی کنند . فردی که تمکن مالی بلاروس را دارد بدون انجام هیچ شغلی و یا حتی سرمایه گذاری و خرید ملک در این کشور می تواند مانند همه شهروندان بلاروس در این کشور زندگی کند .

 

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که شخص باید ثابت کند که تمکن مالی بلاروس را دارد و روش اثبات هم داشتن سند یا اسناد ملک و املاک در کشور خود و همچنین حساب سپرده ی بانکی فرد می باشد . شخص باید به قدری پس انداز داشته باشد که بدون انجام هیچ کاری در کشور بلاروس هزینه های زندگی خود و خانواده خود را بدون هیچ مشکلی به صورت کامل تأمین نماید .

 

یکی دیگر از مزایای تمکن مالی بلاروس این است که فرد می تواند برای خود در این کشور یک خانه اجاره کند و با خانواده اش در آن زندگی کند . همچنین در صورتی که فرد بخواهد برای خود یک خانه خریداری کند می تواند 30% از مبلغ خانه را به صورت نقدی پرداخت کند و بقیه مبلغ را به صورت قسطی پرداخت کند .

 

 

 

اقامت بلاروس

اقامت بلاروس

افراد زیادی تمایل دارند که به کشور بلاروس مهاجرت نمایند و اقامت بلاروس را کسب کنند . برای دریافت اقامت کشور بلاروس روش های گوناگونی وجود دارد . در این مقاله به بررسی اقامت بلاروس پرداخته می شود .

 

 

اقامت بلاروس مهاجرت تحصیلی به بلاروس

برای تحصیل در کشور بلاروس فرد باید به زبان انگلیسی یا زبان روسی مسلط باشد . اگر فردی به یکی ازاین دو زبان مسلط نباشد می تواند دوره های آموزشی در بلاروس شرکت کند . دانشجویانی که بخواهند در رشته های پزشکی در دانشگاه های کشور بلاروس تحصیل نمایند باید در آزمون ورودی کشور بلاروس شرکت نمایند .  اگر دانشجویایی آمادگی کامل را نداشته باشد و یا مدرک زبان نداشته باشد می تواند در دوره ی کالج که به مدت 9 ماه است شرکت کند و پس از اتمام دوره ی کالج در امتحان ورودی شرکت نمایند و قبول شوند . هزینه تحصیل در کشور بلاروس در هر ترم بین 1500 تا 2000 دلار می شود . اما هزینه ی تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در هر ترم بین 3500 تا 4200 دلار می شود . همچنین هزینه شرکت در دوره ی کالج برای هر نفر 4500 دلار می شود و هزینه زندگی دانشجویی در کشور بلاروس نیز در هر ماه تقریباً 400 دلار می شود .

 

اقامت بلاروس مهاجرت سرمایه گذاری به بلاروس

افرادی که در کشور بلاروس سرمایه گذاری انجام دهند می توانند اقامت بلاروس را دریافت کنند . حداقل مبلغ 1500 تا 2000 دلار برای ثبت شرکت در کشور بلاروس لازم است . البته پس از گذشت 5 سال از فعالیت شرکت حداقل سود دهی شرکت باید مبلغ 150000 یورو باشد . اگر ثبت شرکت فرد در کشور بلاروس دارای سود دهی باشد فرد می تواند برای دریافت اقامت بلاروس به صورت دائمی اقدام نماید . فردی که با استفاده از سرمایه گذاری اقامت بلاروس را دریافت کرده است می تواند برای همسر و فرزندان خود نیز اقامت بلاروس را دریافت کند .

 

افرادی که می خواهند تابعیت کشور بلاروس را کسب نمایند باید به زبان روسی مسلط باشند ، از قوانین کشور بلاروس تبعیت نمایند ، تابعیت کشور دیگری را نداشته باشند ، درآمد لازم خود را از روش های مشروع کسب نمایند و حداقل به مدت 7 سال در کشور بلاروس اقامت داشته باشند .

تعیین وقت سفارت بلاروس

تعیین وقت سفارت بلاروس

کشور بلاروس یکی از کشور های زیبای جهان می باشد . این کشور از آب و هوای معتدل برخوردار است . کشور بلاروس دارای زمستان های سختی است به شکلی که ممکن است در بعضی از روز ها زمستانی دمای هوا به 25 درجه هم برسد . بنابراین بهتر است در فصل های دیگر به این کشور سفر نمایید .  شهر مینسک پایتخت کشور بلاروس است . شهر مینسک دارای مکان های گردشگری بسیار زیبایی است همچنین این شهر دارای حیات وحش بی نظیری می باشد . وجود باغ ها و پارک های زیبای شهر مینسیک باعث افزایش بازدیدکنندگان این شهر شده است .

 

 

برای سفر به کشور بلاروس قبل از هر کاری باید ویزای این کشور را تهیه کنید .  کشور بلاروس دارای چند نوع ویزا است که عبارتند از : 

  • ویزا کوتاه مدت تجاری کشور بلاروس
  • ویزا کوتاه مدت توریستی کشور بلاروس
  • ویزا کوتاه مدت تحصیلی کشور بلاروس
  • ویزا کوتاه مدت مهمانی کشور بلاروس
  • ویزا بلند مدت کشور بلاروس
  • ویزا ترانزیت کشور بلاروس

 

برای دریافت ویزای کشور بلاروس متقاضی باید برای تعیین وقت سفارت بلاروس اقدام نماید . تعیین وقت سفارت بلاروس باید به صورت حضوری توسط متقاضی انجام شود . پس از این که متقاضی برای مصاحبه نوبت گرفت باید در تاریخ و ساعت مشخص شده برای مصاحبه حضوری در سفارت بلاروس حاضر شود . در مصاحبه حضوری از فرد خواسته می شود درباره هدف خود از سفر به بلاروس توضیحاتی ارائه دهد . پس از ارائه توضیحات و ارائه مدارک توسط متقاضی در صورت تأیید سفارت بلاروس اجازه ورود متقاضی به بلاروس صادر می شود .

 

آدرس سفارت کشور بلاروس در ایران به شرح زیر می باشد .

نشانی سفارت کشور بلاروس در ایران :  تهران ، زعفرانیه ، خیابان فلاحی ، خیابان طاهری ، خیابان آبان ، کوچه آذر ، پلاک ۱

تلفن سفارت کشور بلاروس در ایران  : ۲۲۷۵۲۲۲۹-۰۲۱

نمابر سفارت کشور بلاروس در ایران  :  ۲۲۷۵۱۳۸۲-۰۲۱

کدپستی سفارت کشور بلاروس در ایران  :  ۱۹۸۸۷۹۳۴۸۳

 

 

پناهندگی در بلاروس

پناهندگی در بلاروس

یکی از روش های مهاجرت به کشور های خارجی مهاجرت از پناهندگی است . مهاجرت به کشور های خارجی از طریق پناهندگی خطرناک ترین راه ممکن است . اما باز هم بسیاری از افراد باید از این روش استفاده می کنند . باید توجه داشته باشید که برای پناهندگی در بلاروس باید به روش قانونی وارد کشور بلاروس بشوید و درخواست پناهندگی خود را بدهید اگر از روش های غیر قانونی برای ورود به کشور بلاروس استفاده کنید باید بدانید که خطرات زیادی برایتان پیش می آید و ممکن است این روش باعث مرگ شما بشود . پس حتما این نکته را درنظر داشته باشید .

 

 

کشور بلاروس برای پناهندگان خود اردوگاهی تأسیس نکرده است . کشور بلاروس چند مکان برای اسکان موقت پناهندگان که درخواست پناهندگی در بلاروس را می دهند ،  ایجاد کرده است . لازم به ذکر است که اسکان در این اقامتگاه ها نیز کمی دشوار است زیرا امکانات درمانی و بهداشتی کافی در آن ها وجود ندارد و همه نوع افرادی از هر قومیتی و کشوری در این اقامتگاه ها ساکن می شوند . پناههجویان در کشور بلاروس اگر موفق به پناهندگی در بلاروس شوند پس از 7 سال اقامت در کشور بلاروس می توانند برای شهروندی کشور بلاروس اقدام نمایند . البته این درصورتی است که در طول این 7 سال پناهندگان به قوانین ملی در کشور بلاروس احترام گذاشته باشند .

 

اگر پناهجو دارای فرزند و همسر باشد باید در هنگام مصاحبه همسر و فرزند خود را همراه خود آورده باشد و مشخصات آن ها هم برای پناهندگی ثبت شود . برای پناهندگی ، پناهجو باید پاسپورت و شناسنامه خود را ارائه دهد همچنین از پناهجو اثر انگشت نیز گرفته می شود . پس از مصاحبه اولیه پناهجو در مکان های موقت در بلاروس که دولت تعیین می کند اسکان پیدا می کند تا درخواست او بررسی شود .

 

پناهندگی سه نوع است که عبارتند از : پناهندگی سیاسی ، پناهندگی اقتصادی و پناهندگی نظامی . پناهجویان با یکی از از این سه طریق می توانند به کشور بلاروس پناهنده شوند و در صورتی که درخواست آن ها پذیرفته نشود باید به کشور خود بازگردند .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151