اقامت موقت بلاروس

اقامت موقت بلاروس

برای دریافت اقامت موقت بلاروس چند روش وجود دارد . روش های دریافت اقامت موقت بلاروس به شرح زیر می باشند .

 

 

اقامت موقت از طریق سرمایه گذاری در بلاروس

افرادی که از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستند می توانند با سرمایه گذاری در صنایع مختلف در کشور بلاروس از جمله صنایع دارویی ، صنایع نفت و مواد شیمیایی ، صنایع کشاورزی و ... در کشور بلاروس سرمایه گذاری نمایند و از این طریق اقامت موقت بلاروس را دریافت نمایند .

 

اقامت موقت از طریق ثبت شرکت در بلاروس

در کشور بلاروس چند نوع شرکت از قبیل شرکت مختلط سهامی عام ، شرکت مختلط سهامی خاص ، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت واحد می باشند . معمولاً افراد خارجی برای ثبت شرکت در بلاروس ، شرکت واحد را انتخاب می کنند . زیرا در این نوع شرکت ها موسس شرکت مالکیت تمام شرکت را بر عهده دارد .

 

اقامت موقت از طریق خرید ملک در بلاروس

با خرید ملک در کشور بلاروس فرد می تواند  اقامت موقت بلاروس را کسب نماید . البته قیمت ملک خریداری شده حداقل باید 150000 هزار یورو باشد . با خرید ملک فرد می تواند سالی یکبار ویزای خود را تمدید نماید و پس از گذشت مدت زمان 5 سال فرد می تواند اقامت دائم بلاروس را دریافت نماید .

 

اقامت موقت از طریق کار در بلاروس

افرادی که موفق شوند در کشور بلاروس مشغول کار شوند می توانند با دریافت ویزای کاری کشور بلاروس در این کشور اقامت نمایند .

 

اقامت موقت از طریق تحصیل در بلاروس

داوطلبان می توانند در تمام رشته های فنی و مهندسی و همچنین رشته های علوم پزشکی و پزشکی از دانشگاه های کشور بلاروس پذیرش تحصیلی دریافت نمایند . دانشگاه های کشور بلاروس دارای کیفیت مناسبی برای تحصیل هستند و در سایر کشور ها نیز معتبر می باشند . دانشجویان با دریافت ویزای تحصیلی بلاروس می توانند در طول مدت دوره تحصیل خود در کشور بلاروس اقامت داشته باشند .

 

 

آشنایی با سفارت بلاروس

آشنایی با سفارت بلاروس

کشور بلاروس همانند سایر کشور های دیگر در کشور ایران دارای سفارت می باشد . در ادامه مطالبی درباره آشنایی با سفارت بلاروس ارائه می شوند .

 

آدرس سفارت بلاروس در ایران به شرح زیر می باشد .

آدرس سفارت بلاروس در کشور ایران : تهران – خیابان زعفرانیه – خیابان فلاحی – خیابان طاهری – خیابان آبان – کوچه آذر – پلاک 1

سایت سفارت بلاروس در کشور ایران :  http://www.iran.belembassy.org

کد پستی سفارت بلاروس در ایران : 1988793483

شماره تلفن سفارت بلاروس در کشور ایران : 22752229-021

ایمیل سفارت بلاروس در کشور ایران : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ساعات کاری سفارت بلاروس در ایران هر روزه به غیر از روز جمعه و روز شنبه می باشد . همچنین ساعات دریافت مدارک از مراجعین به سفارت از 9:30 صبح تا 1 بعد از ظهر می باشد و ساعات تحویل مدارک به مراجعین سفارت از  ساعت 14:30 تا 16 بعد از ظهر می باشد .

 

نکاتی که برای مراجعه به سفارت بلاروس در ایران باید درنظر داشته باشید و رعایت نمایید به شرح زیر می باشد .

 • در داخل سفارت بلاروس اگر به زبان بلاروسی و یا روسی مسلط نیستید می توانید زبن فارسی صحبت کنید و درخواست خود را بیان نمایید زیرا کارکنان سفارت بلاروس به زبان فارسی مسلط هستند .
 • با کلمات تند با مسئولین سفارت صحبت نکنید و با آن ها برخورد تند نداشته باشید .
 • پس از پایان مصاحبه و پرداخت هزینه ی ویزا در تاریخ مشخص شده برای دریافت ویزای خود اقدام نمایید .
 • از تحویل و ارائه ی مدارک خودتان به افرادی که در بیرون سفارت هستند به شدت خودداری نمایید .

 

کارشناسان سایت آتیه آفرینان ایرانیان آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه آشنایی با سفارت بلاروس و همچنین موضوعات دیگر به همه افرد می باشند . پیشنهاد می کنم برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه آشنایی با سفارت بلاروس به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

تعیین وقت سفارت بلاروس

تعیین وقت سفارت بلاروس

کشور بلاروس یکی از کشور های زیبای جهان می باشد . این کشور از آب و هوای معتدل برخوردار است . کشور بلاروس دارای زمستان های سختی است به شکلی که ممکن است در بعضی از روز ها زمستانی دمای هوا به 25 درجه هم برسد . بنابراین بهتر است در فصل های دیگر به این کشور سفر نمایید .  شهر مینسک پایتخت کشور بلاروس است . شهر مینسک دارای مکان های گردشگری بسیار زیبایی است همچنین این شهر دارای حیات وحش بی نظیری می باشد . وجود باغ ها و پارک های زیبای شهر مینسیک باعث افزایش بازدیدکنندگان این شهر شده است .

 

 

برای سفر به کشور بلاروس قبل از هر کاری باید ویزای این کشور را تهیه کنید .  کشور بلاروس دارای چند نوع ویزا است که عبارتند از : 

 • ویزا کوتاه مدت تجاری کشور بلاروس
 • ویزا کوتاه مدت توریستی کشور بلاروس
 • ویزا کوتاه مدت تحصیلی کشور بلاروس
 • ویزا کوتاه مدت مهمانی کشور بلاروس
 • ویزا بلند مدت کشور بلاروس
 • ویزا ترانزیت کشور بلاروس

 

برای دریافت ویزای کشور بلاروس متقاضی باید برای تعیین وقت سفارت بلاروس اقدام نماید . تعیین وقت سفارت بلاروس باید به صورت حضوری توسط متقاضی انجام شود . پس از این که متقاضی برای مصاحبه نوبت گرفت باید در تاریخ و ساعت مشخص شده برای مصاحبه حضوری در سفارت بلاروس حاضر شود . در مصاحبه حضوری از فرد خواسته می شود درباره هدف خود از سفر به بلاروس توضیحاتی ارائه دهد . پس از ارائه توضیحات و ارائه مدارک توسط متقاضی در صورت تأیید سفارت بلاروس اجازه ورود متقاضی به بلاروس صادر می شود .

 

آدرس سفارت کشور بلاروس در ایران به شرح زیر می باشد .

نشانی سفارت کشور بلاروس در ایران :  تهران ، زعفرانیه ، خیابان فلاحی ، خیابان طاهری ، خیابان آبان ، کوچه آذر ، پلاک ۱

تلفن سفارت کشور بلاروس در ایران  : ۲۲۷۵۲۲۲۹-۰۲۱

نمابر سفارت کشور بلاروس در ایران  :  ۲۲۷۵۱۳۸۲-۰۲۱

کدپستی سفارت کشور بلاروس در ایران  :  ۱۹۸۸۷۹۳۴۸۳

 

 

ویزای توریستی بلاروس

ویزای توریستی بلاروس

کشور بلاروس دارای مهاجران و گردشگران فراوانی است . کشور بلاروس دارای انواع متفاوتی ویزا است . برای ورود به کشور بلاروس هر فرد باید با توجه به قصد و انگیزه خود از ورود به کشور بلاروس و همچنین مدت زمانی که می خواهد در این کشور اقامت نمایند یک نوع از ویزای این کشور را تهیه نمایند .

 

 

برای گردشگری و تفریح در کشور بلاروس فرد باید ویزای توریستی بلاروس را تهیه نماید . در این مقاله به بررسی ویزای توریستی بلاروس پرداخته می شود .

 

ویزای توریستی بلاروس انواع ویزای توریستی بلاروس

انواع ویزای توریستی بلاروس به شرح زیر می باشند .

 

ویزای توریستی بلاروس - ویزای توریستی بلاروس ۷ روزه عادی (سینگل یکبار ورود)

برای صدور این ویزا 8 روز کاری زمان لازم می باشد . با این ویزا فرد می تواند به مدت 7 روز در کشور بلاروس اقامت داشته باشد اعتبار این ویزا هم بر طبق تاریخ پرواز مشخص می شود . هزینه ی صدور ویزای توریستی بلاروس به صورت 7 روزه و عادی 220 دلار می شود .

 

ویزای توریستی بلاروس - ویزای توریستی بلاروس 14 روزه عادی (سینگل یکبار ورود)

برای صدور این ویزا 8 روز کاری زمان لازم می باشد . با این ویزا فرد می تواند به مدت 14 روز در کشور بلاروس اقامت داشته باشد اعتبار این ویزا هم بر طبق تاریخ پرواز مشخص می شود . هزینه ی صدور ویزای توریستی بلاروس به صورت 14 روزه و عادی 250 دلار می شود .

 

ویزای توریستی بلاروس - ویزای توریستی بلاروس 21 روزه عادی (سینگل یکبار ورود)

برای صدور این ویزا 8 روز کاری زمان لازم می باشد . با این ویزا فرد می تواند به مدت 30 روز در کشور بلاروس اقامت داشته باشد اعتبار این ویزا هم بر طبق تاریخ پرواز مشخص می شود . هزینه ی صدور ویزای توریستی بلاروس به صورت 14 روزه و عادی 295 دلار می شود .

 

ویزای توریستی بلاروس مدارک لازم جهت دریافت ویزای توریستی بلاروس

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی بلاروس به شرح زیر می باشد .

 1. پاسپورت متقاضی
 2. عکس متقاضی 2 قطعه
 3. گواهی اشغال به کار متقاضی ( ترجمه شده )
 4. چک ضمانت بانکی معتبر ( به مبلغ 15 میلیون تومان )
 5. رزرو بلیط رفت و برگشت
 6. رزرو هتل
 7. مشخصات فردی متقاضی
 8. بیمه مسافرتی متقاضی

 

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151