اقامت دائم بلاروس

کشور بلاروس یکی از کشور هایی است که به دلیل هزینه های پایین زندگی افراد زیادی تمایل دارند که به این کشور مهاجرت نمایند و اقامت دائم بلاروس را دریافت کنند . برای دریافت اقامت دائم بلارس چند روش وجود دارد که در این مقاله به معرفی آن ها می پردازیم .

 

اقامت دائم بلاروس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در بلاوس حداقل مبلغی بین 1500 تا 2000 دلار لازم می باشد . اگر بعد از گذشت 5 سال از سرمایه گذاری ، شرکت حداقل 150هزار یورو سود دهی داشته باشد و مالیات شرکت به موقع پرداخت شده باشد فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم بلاروس برای خود اقدام نماید . همچنین فرد می تواند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود اقامت دائم بلاروس را دریافت نماید .

 

اقامت دائم بلاروس از طریق ازدواج

اگر شما با یک فرد بلاروسی ازدواج نمایید می توانید اقامت دائم بلاروس را به دست آورید . البته ازدواج شما باید به صورت قانونی و واقعی باشد .  در صورتی که ازدواج شما صوری باشد اجازه اقامت در بلاروس به شما داده نمی شود . البته پس از ازدواج ابتدا اقامت موقت بلاروس به فرد داده می شود و پس از گذشت چند سال از ازدواج اقامت دائم بلاروس به فرد داده می شود .

 

اقامت دائم بلاروس از طریق تمکن مالی

افرادی که می خواهند با استفاده از تمکن مالی اقامت بلاروس را دریافت نمایند باید دارای توانایی مالی بالایی باشند . کسی که تمکن مالی بلاروس را دریافت می کند باید بتواند بدون داشتن هیچ شغلی در کشور بلاروس هزینه های تحصیل و زندگی خود و خانواده خود را تامین نمایند . برای اثبات تمکن مالی فرد باید اسناد مربوط به املاک ، سپرده های بانکی و ... در کشور خود را ارائه دهد .

 

شما می توانید با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان اطلاعات کامل تری در زمینه اقامت دائم بلاروس کسب نمایید .

اقامت موقت بلاروس

برای دریافت اقامت موقت بلاروس چند روش وجود دارد . روش های دریافت اقامت موقت بلاروس به شرح زیر می باشند .

 

اقامت موقت از طریق سرمایه گذاری در بلاروس

افرادی که از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستند می توانند با سرمایه گذاری در صنایع مختلف در کشور بلاروس از جمله صنایع دارویی ، صنایع نفت و مواد شیمیایی ، صنایع کشاورزی و ... در کشور بلاروس سرمایه گذاری نمایند و از این طریق اقامت موقت بلاروس را دریافت نمایند .

 

اقامت موقت از طریق ثبت شرکت در بلاروس

در کشور بلاروس چند نوع شرکت از قبیل شرکت مختلط سهامی عام ، شرکت مختلط سهامی خاص ، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت واحد می باشند . معمولاً افراد خارجی برای ثبت شرکت در بلاروس ، شرکت واحد را انتخاب می کنند . زیرا در این نوع شرکت ها موسس شرکت مالکیت تمام شرکت را بر عهده دارد .

 

اقامت موقت از طریق خرید ملک در بلاروس

با خرید ملک در کشور بلاروس فرد می تواند  اقامت موقت بلاروس را کسب نماید . البته قیمت ملک خریداری شده حداقل باید 150000 هزار یورو باشد . با خرید ملک فرد می تواند سالی یکبار ویزای خود را تمدید نماید و پس از گذشت مدت زمان 5 سال فرد می تواند اقامت دائم بلاروس را دریافت نماید .

 

اقامت موقت از طریق کار در بلاروس

افرادی که موفق شوند در کشور بلاروس مشغول کار شوند می توانند با دریافت ویزای کاری کشور بلاروس در این کشور اقامت نمایند .

 

اقامت موقت از طریق تحصیل در بلاروس

داوطلبان می توانند در تمام رشته های فنی و مهندسی و همچنین رشته های علوم پزشکی و پزشکی از دانشگاه های کشور بلاروس پذیرش تحصیلی دریافت نمایند . دانشگاه های کشور بلاروس دارای کیفیت مناسبی برای تحصیل هستند و در سایر کشور ها نیز معتبر می باشند . دانشجویان با دریافت ویزای تحصیلی بلاروس می توانند در طول مدت دوره تحصیل خود در کشور بلاروس اقامت داشته باشند .

 

 

بهداشت و درمان در کشور بلاروس

در این مقاله به شرح توضیحات مختصری راجع به بهداشت و درمان در کشور بلاروس می پردازیم .

 

طبق قانون انسانی بلاروس همه شهروندان این کشور باید به صورت رایگان از خدمات مراکز مراقبت های بهداشتی دولتی این کشور استفاده نمایند . در کشور بلاروس علاوه بر بیمارستان ها کلینیک های اداری برای ارائه خدمات درمانی بلاروس وجود دارند . خدمات درمانی اولیه برای شهروندان بلاروسی در کلینیک های مراقبت روزانه ارائه می شوند . هر فردی باید برای درمان به کلینیک نزدیک محل اقامت خود مراجعه نماید . در کشور بلاروس خدمات اورژانسی در مواقع اضطراری برای افراد ارائه می شود . همچنین در کشور بلاروس کلینیک هایی وجود دارند که درمان های سرپایی را انجام می دهند .

 

با افزایش تلاش های وزارت بهداشت بلاروس مشاهده می شود که در چند سال اخیر تعداد مرگ و میر در مادران و نوزادان کاهش یافته است . البته کاهش مرگ و میر مادران و نوزادان در بلاروس علاوه بر تلاش های وزارت بهداشت به خاطر افزایش سطح زندگی افراد نیز می باشد .

 

بخشی از خدمات درمانی در کشور بلاروس از قبیل واکسیناسیون ، اقامت در یک اتاق مشترک در بیمارستان ، تحویل تولد و .... رایگان می باشد . همچنین مراقبت های اضطراری نیز به صورت رایگان ارائه می شود . اما برای دریافت سایر خدمات از قبیل دندانپزشکی و ..... افراد باید هزینه های خدمات را پرداخت نمایند .

 

اما در کل پردخت هزینه برای معالجه و درمان به پزشکان و پرستاران در کشور بلاروس باعث می شود که به افراد بهتر رسیدگی شود و کار های معالجه آن ها بهتر انجام شود . همچنین بیمارستان های خصوصی در کشور بلاروس خدمات درمانی بهتری برای بیماران خود ارائه می کنند اما هزینه های خدمات درمانی در بیمارستان های خصوصی بیشتر از هزینه های خدمات درمانی در بیمارستان های دولتی کشور بلاروس است .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

تعیین وقت سفارت بلاروس

تعیین وقت سفارت بلاروس

کشور بلاروس یکی از کشور های زیبای جهان می باشد . این کشور از آب و هوای معتدل برخوردار است . کشور بلاروس دارای زمستان های سختی است به شکلی که ممکن است در بعضی از روز ها زمستانی دمای هوا به 25 درجه هم برسد . بنابراین بهتر است در فصل های دیگر به این کشور سفر نمایید .  شهر مینسک پایتخت کشور بلاروس است . شهر مینسک دارای مکان های گردشگری بسیار زیبایی است همچنین این شهر دارای حیات وحش بی نظیری می باشد . وجود باغ ها و پارک های زیبای شهر مینسیک باعث افزایش بازدیدکنندگان این شهر شده است .

 

 

برای سفر به کشور بلاروس قبل از هر کاری باید ویزای این کشور را تهیه کنید .  کشور بلاروس دارای چند نوع ویزا است که عبارتند از : 

  • ویزا کوتاه مدت تجاری کشور بلاروس
  • ویزا کوتاه مدت توریستی کشور بلاروس
  • ویزا کوتاه مدت تحصیلی کشور بلاروس
  • ویزا کوتاه مدت مهمانی کشور بلاروس
  • ویزا بلند مدت کشور بلاروس
  • ویزا ترانزیت کشور بلاروس

 

برای دریافت ویزای کشور بلاروس متقاضی باید برای تعیین وقت سفارت بلاروس اقدام نماید . تعیین وقت سفارت بلاروس باید به صورت حضوری توسط متقاضی انجام شود . پس از این که متقاضی برای مصاحبه نوبت گرفت باید در تاریخ و ساعت مشخص شده برای مصاحبه حضوری در سفارت بلاروس حاضر شود . در مصاحبه حضوری از فرد خواسته می شود درباره هدف خود از سفر به بلاروس توضیحاتی ارائه دهد . پس از ارائه توضیحات و ارائه مدارک توسط متقاضی در صورت تأیید سفارت بلاروس اجازه ورود متقاضی به بلاروس صادر می شود .

 

آدرس سفارت کشور بلاروس در ایران به شرح زیر می باشد .

نشانی سفارت کشور بلاروس در ایران :  تهران ، زعفرانیه ، خیابان فلاحی ، خیابان طاهری ، خیابان آبان ، کوچه آذر ، پلاک ۱

تلفن سفارت کشور بلاروس در ایران  : ۲۲۷۵۲۲۲۹-۰۲۱

نمابر سفارت کشور بلاروس در ایران  :  ۲۲۷۵۱۳۸۲-۰۲۱

کدپستی سفارت کشور بلاروس در ایران  :  ۱۹۸۸۷۹۳۴۸۳

 

 

صفحه1 از6

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151