بهداشت و درمان در کشور اوکراین

متاسفانه وضعیت بهداشت و درمان در کشور اوکراین زیاد مناسب نمی باشد . افراد در کشور اوکراین می توانند خود پزشک معالجشان را انتخاب نمایند . البته اگر پزشکی که انتخاب می کنند توسط دولت تحت پوشش نباشد برای ویزیت و معالجه توسط پزشک باید هزینه پرداخت نمایند . بنابراین باید بررسی کنند که پزشک آن ها در طرح سلامتی قرار دارد یا خیر .

 

هنگامی که یک بیمار به پزشک مراجعه می کند اگر پزشک احساس کند که بیمار به تشخیص بیشتری نیاز دارد او را پیش مشاور می فرستد . مشاوران از تخصص بالاتری برخوردار هستند و مهارت های بالاتری نسبت به یک پزشک معمولی دارند . البته هزینه ویزیت مشاوران از پزشکان بیشتر است .

 

بهداشت و درمان در کشور وکراین بیمارستان ها

در شهر های بزرگ کشور اوکراین بیمارستان ها و کلینیک های درمانی وجود دارند . بیماران می توانند خود به بیمارستان مراجعه نمایند و برای معالجه در بیمارستان بستری شوند و در مواقع ضروری بیماران توسط اورژانس بیمارستان به بیمارستان آورده شده و بستری و معالجه می شوند . بیمارانی که در بیمارستان ها بستری و معالجه می شوند باید هزینه های درمانی خود را پرداخت نمایند .

 

مراقبت های اضطراری برای همه افراد در اوکراین حتی افرادی که بیمه درمانی هم ندارند آزاد می باشد . معمولاً بیمارستان های خصوصی در اوکراین نسبت به بیمارستان های دولتی تمیز تر و بهداشتی تر هستند . همچنین در بیمارستان های خصوصی کشور اوکراین خدمات بهتری و سریع تری برای بیماران ارائه می شود . اما هزینه های درمانی در بیمارستان های خصوصی نسبت به بیمارستان های دولتی در اوکراین بیشتر است . بنابراین افراد عادی نمی توانند برای معالجه خود به بیمارستان های خصوصی در کشور اوکراین مراجعه نمایند .

 

 

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه بهداشت و درمان در کشور اوکراین به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

اقامت دائم اوکراین

اقامت دائم اوکراین

برای دریافت اقامت دائم اوکراین چند روش وجود دارد که عبارتند از :

 

 

 

اقامت دائم اوکراین از طریق تولد

کودکی که در خاک کشور اوکراین به دنیا بیاد در صورتی که پدر و مادر کودک اقامت دائم اوکراین را داشته باشند آن کودک نیز اقامت دائم اوکراین را دریافت خواهد کرد . کودکی هم که دارای پدر و مادر اوکراینی باشد چه در خاک اوکراین به دنیا بیاید یا خارج از خاک اوکراین به دنیا بیاد تابعیت و اقامت دائم اوکراین را دریافت می کند .

 

اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج

اگر  یک زن یا دختر خارجی با یک مرد اوکراینی ازدواج نماید و یا یک مرد خارجی با یک دختر یا زن اوکراینی ازدواج نماید اقامت موقت اوکراین به او داده می شود . پس از گذشت 2 سال از زمان ازدواج اجازه اقامت دائم اوکراین به فرد داده می شود . البته ازدواج باید به صورت قانونی و واقعی باشد .

 

اقامت دائم اوکراین از طریق سرمایه گذاری

افرادی که از لحاظ مالی دارای شرایط لازم باشند می توانند با سرمایه گذاری در کشور اوکراین اقامت دائم این کشور را به دست آورند . برای سرمایه گذاری در اوکراین حداقل مبلغ 100 هزار دلار آمریکا لازم لازم است . فرد باید این مبلغ را به حساب شرکت واریز نماید و تا حداقل 6 ماه نمی تواند این مبلغ را برداشت نماید . همچنین در طول مدت سرایه گذاری فرد باید مالیات شرکت خود را به موقع پرداخت کند . در صورتی که سرمایه گذاری فرد خارجی برای کشور اوکراین دارای سوددهی باشد اجازه اقامت دائم اوکراین به سرمایه گذار داده خواهد شد .

 

اقامت دائم اوکراین از طریق فرزند خواندگی

اگر یک زن و شوهر اوکراینی کودکی خارجی را به فرزند خواندگی بپذیرند و حزانت کودک را قبول کنند آن کودک نیز اقامت دائم اوکراین را کسب می کند . همچنین اگر زوج اوکراینی حزانت یک فرد مسن را بپذیرند آن فرد مسن اجازه اقامت دائم در اوکراین را خواهد داشت .  

مهاجرت به اوکراین

مهاجرت به اوکراین

برای مهاجرت به اوکراین چند روش وجود دارد که هر فرد با توجه به شرایطی که دارد می توانید با استفاده از یکی از روش ها به کشور اوکراین مهاجرت نماید . روش های مهاجرت به کشور اوکراین به شرح زیر می باشند .

 

 

مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل

اگر قصد تحصیل در کشور اوکراین را دارید می توانید با دریافت پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه های کشور اوکراین اقدام به دریافت ویزای تحصیلی اوکراین نمایید . سپس با استفاده از ویزای تحصیلی اوکراین به این کشور مهاجرت کرده و در طول مدت تحصیل خود در این کشور اقامت نمایید .

 

مهاجرت به اوکراین از طریق کار

اگر شما از یک کارفرمای اوکراینی دعوتنامه شغلی دریافت نمایید که البته امکان آن بسیار پایین می باشد ، می توانید با استفاده از دعوتنامه شغلی خود ویزای کاری اوکراین را دریافت نمایید . با استفاده از ویزای کاری اوکراین می توانید در این کشور اقامت نمایید و در صورت اتمام اعتبار ویزا می توانید آن را تمدید نمایید .

 

مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه گذاری

با سرمایه گذاری در کشور اوکراین شما می توانید به کشور اوکراین مهاجرت نمایید . پس از سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اوکراین ابتدا اجازه اقامت موقت اوکراین را دریافت خواهید کرد و پس از گذشت چند سال از مدت سرمایه گذاری ( بستگی به قوانین کشور اوکراین دارد ) در صورتی که سرمایه گذاری شما برای کشور اوکراین دارای سود باشد شما می توانید اقامت دائم اوکراین را دریافت نمایید .

 

مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج

یکی از روش های مهاجرت به کشور اوکراین ازدواج می باشد . برای ازدواج با یک فرد اوکراینی در صورتی که شما قبلاً ازدواج کرده باشید باید گواهی فوت همسر قبلی خود و یا گواهی طلاق از همسر قبلی خود را ارائه دهید . همچنین پس از ازدواج باید فرد اوکراینی باید به صورت واقعی با همدیگر در یک خانه زندگی کنید . پس از گذشت چند سال از ازدواج ( بستگی به قوانین کشور اوکراین دارد ) شما می توانید اقامت دائم اوکراین را دریافت نمایید .

اقامت موقت اوکراین

اقامت موقت اوکراین

روش های دریافت اقامت موقت اوکراین به شرح زیر می باشند .

 

 

اقامت موقت اوکراین از طریق تحصیل

داوطلبانی که تمایل به تحصیل در اوکراین را دارند می توانند با دریافت پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه های کشور اوکراین برای تهیه ویزای تحصیلی اوکراین اقدام نمایند و در طول مدت تحصیل خود در کشور اوکراین اقامت نمایند . برای دریافت پذیرش تحصیلی ، دانشجویان باید با مراجعه به سایت داشگاه مورد نظر خود از شرایط تحصیل مطلع شوند سپس درخواست پذیرش تحصیلی خود را به همراه مدارک لازم برای دانشگاه مورد نظر در اوکراین ارسال نمایند . در صورتی که دانشجو مورد تایید دانشگاه مربوطه واقع شود برای او نامه پذیرش تحصیلی ارسال می شود .

 

اقامت موقت اوکراین از طریق ازدواج

اگر فردی با یک شخص اوکراینی ازدواج نماید اقامت موقت اوکراین به فرد داده می شود . البته پس از عقد و ازدواج در اوکراین فرد باید به کشور خود بازگردد و ویزای مهاجرتی از طریق ازدواج خود را دریافت نماید . ازدواج باید به صورت واقعی باشد و در صورت صوری بودن ازدواج کنسولگری اوکراین به فرد ویزا نمی دهد . پس از دریافت ویزا فرد به مدت 1 سال اجازه اقامت در اوکراین را خواهد داشت . پس از یک سال و پایان اعتبار ویزا فرد می تواند به مدت یک سال دیگر ویزای خود را تمدید نماید و به صورت موقت در اوکراین اقامت نماید . پس از گذشت سال دوم فرد می تواند اقامت دائم اوکراین را دریافت نماید .

 

اقامت موقت اوکراین از طریق کار

افراد می توانند با دریافت ویزای کاری و مشغول شدن به کار در کشور اوکراین به مدت یک سال در کشور اوکراین اقامت داشته باشند و پس از گذشت اعتبار ویزا می توانند آن را به مدت یک سال دیگر نیز تمدید نمایند .

 

اقامت موقت اوکراین از طریق ثبت شرکت

افرادی که دارای وضعیت مالی خوبی هستند در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند با ثبت شرکت در اوکراین برای خود و خانواده خود اقامت موقت اوکراین را دریافت نمایند .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151