آشنایی با شهر های اوکراین

آشنایی با شهر های اوکراین

اگر قصد آشنایی با شهر های اوکراین را دارید ، پیشنهاد می کنم این مقاله را مطالعه نمایید .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در اوکراین را مطالعه نمایید .

 

 

آشنایی با شهر های اوکراین شهر کیف

شهر کیف که پایتخت کشور اوکراین است ، تقریباً بهترین شهر در کشور اوکراین برای زندگی می باشد . شهر کیف دارای آب و هوایی با کیفیت عالی می باشد . حجم ترافیک در شهر کیف پایین و امنیت در این شهر بالا می باشد .

 

آشنایی با شهر های اوکراین شهر دروهوبیچ

یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین شهر ها در کشور اوکراین شهر دروهوبیچ می باشد . این شهر از ساختمان های تاریخی فراوان همراه با معماری های فوق العاده و بازار های فراوانی برخوردار می باشد . کلیسای سنت جورج از مکان های گردشگری معروف این شهر است که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است . نماد شهر دروهوویج نمک می باشد زیرا یک معدن نمک قدیمی در این شهر وجود دارد .

 

برای اقامت اوکراین روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت اوکراین ارائه شده است .

 

آشنایی با شهر های اوکراین شهر پوچایف

شهر پوچایف در غرب کشور اوکراین قرار دارد . این شهر بسیار زیبا و آرام می باشد . از بزرگ ترین کلیساهای اورتودوکس ، بهار سنت آنا از مکان های مقدس در این شهر هستند . بنابراین شهر پوچایف یک مکان مذهبی نیز می باشد و زائران زیادی به این شهر سفر می کنند .

 

آشنایی با شهر های اوکراین شهر برهوو

شهر برهوو که فاصله آن با مرز های مجارستان 5 کیلومتر است ، یکی از زیباترین شهر های کشور اوکراین است . زبان مردم این شهر مجارستانی است و مردم با گویش خاصی صحبت می کنند . چشمه های آب معدنی ، استخر های شنا  ، مراکز  سلامتی و باغ های انگور از مکان های گردشگری این شهر  می باشند . همچنین نوشیدنی ها و غذاهای محشری در این شهر وجود دارد .

 

تحصیل در اوکراین یکی از روش های مهاجرت به اوکراین می باشد .

 

آشنایی با شهر های اوکراین شهر موکاچوف

شهر موکاچوف یکی از شهر هایی است که دارای گردشگران زیادی می باشد  . قلعه پالانوک از مکان های گردشگری مشهور در این شهر است . کلیسای سنت جوزف و سنت مارتین که در دو طرف تالار بزرگ شهر موکاچوف واقع هستند ، مکان های فرهنگی و مغازه های فروش سوغات از مکان های گردشگری این شهر می باشند .  

 

 

 

شماره تماس های ضروری اوکراین

در این بخش لیستی از شماره تماس های ضروری اوکراین را برای شما آماده کرده ایم .

 

در مقاله اقامت اوکراین ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

 

 

شماره تماس های ضروری اوکراین

شماره تماس های ضروری اوکراین به شرح زیر می باشد .

    شماره تلفن تاکسی بیسیم در کشور اوکراین : ۳۰۹

    شماره تلفن مخابرات در کشور اوکراین : ۱۰۹

    شماره تلفن حوادث در کشور اوکراین : ۱۱۲

    شماره تلفن فرودگاه باریسپول کی یف در کشور اوکراین : ۰۸۰۰۳۰۰۷۱۱ و یا ۷۱۱ از موبایل

    شماره تلفن سفارت ایران در کشور اوکراین : ۰۰۳۸۰۴۴۲۵۳۸۵۰۱  - ۰۰۳۸۰۴۴۲۵۳۸۵۴۳

    شماره تلفن پلیس در کشور اوکراین : ۱۰۲

    شماره تلفن اورژانس در کشور اوکراین : ۱۰۳

    شماره تلفن آتش نشانی در کشور اوکراین : ۱۰۱

 

شماره تلفن و فاکس مدرسه جمهوری اسلامی ایران در کیف :  4287303 - (0044380 )

شماره تلفن انجمن اسلامی دانشجویان در کیف :  2436027

شماره تلفن هواپیمایی کاسپین در کیف : 4860252

 

برای مهاجرت به اوکراین روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

در کشور اوکراین در موارد اورژانسی برای دریافت خدمات درمانی می توانید با شماره 03 تماس بگیرید . شماره گیری با 03 از تمام باجه های تلفن در کشور اوکراین رایگان است و لازم نیست که کارت تلفن داشته باشید . لازم به ذکر است که در کشور اوکراین برای خدمات اورژانسی هزینه ای دریافت نمی شود .

 

در کشور اوکراین شرکت های خصوصی هم از قبیل شرکت بوریس و شرکت مدیکوم و ... خدمات اورژانسی ارائه می دهند .  برای دریافت خدمات اورژانسی از شرکت مدیکوم می توانید با شماره 055 تماس بگیرید . هزینه اورژانس تقریبا 30 دلار می شود .

 

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در اوکراین در این سایت موجود می باشد .

 

 

 

اقامت در اوکراین

اقامت در اوکراین

برای اقامت در اوکراین چند روش وجود دارد که در ادامه معرفی می شوند .

 

 

اقامت اوکراین از طریق ازدواج

در صورتی که یک فرد خارجی با یک شخص اوکراینی ازدواج نماید امکان دریافت اقامت اوکراین را خواهد داشت . برای دریافت اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج  باید 2 سال از زمان ازدواج گذشته باشد .

 

تحصیل در اوکراین یکی از روش های مهاجرت به اوکراین می باشد .

 

اقامت اوکراین از طریق سرمایه گذاری

افراد خارجی می توانند با ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور اوکراین ابتدا اقامت موقت کشور اوکراین را دریافت نمایند . پس از گذشت چند سال از مدت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اوکراین ، درصورتی که سرمایه گذاری شما موفق باشد و برای اوکراین سود داشته باشد ، امکان دریافت اقامت دائم اوکراین برای شما فراهم می شود .

لازم به ذکر است که برای ثبت شرکت در اوکراین مبلغ 100000 دلار باید در ابتدا به حساب شرکت واریز شود .

 

اقامت اوکراین از طریق کار

شما می توانید با مشغول شدن به کار در کشور اوکراین ، اقامت این کشور را دریافت نمایید . برای کار در کشور اوکراین ، ابتدا شما باید از یک کارفرمای اوکراینی پیشنهاد کاری دریافت نمایید . با استفاده از پیشنهاد شغلی که دریافت کرده اید ،  می توانید برای دریافت ویزای کاری اوکراین اقدام نمایید . با ویزای کاری اوکراین ، شما می توانید در کشور اوکراین مشغول به کار مورد نظر شوید . مدت اعتبار ویزای کاری اوکراین 1 سال است . پس از پایان اعتبار ویزای کاری اوکراین ، امکان تمدید آن وجود دارد .

لازم به ذکر است ویزای کاری و اجازه اقامت کاری اوکراین هیچ وقت باعث اقامت دائم اوکراین نمی شود . اما هر سال قابل تمدید است .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در اوکراین را مطالعه نمایید .

 

اقامت اوکراین از طریق فرزند خواندگی

با توجه به قوانین کشور اوکراین ، اگر یک فرد خارجی یک کودک اوکراینی را که مستحق می باشد به فرزند خواندگی بپذیرد ، امکان دریافت اقامت اوکراین برای او وجود دارد . همچنین فرد می تواند پاسپورت اوکراین را نیز دریافت نماید .

 

 

 

 

 

اقامت پس از تحصیل اوکراین

اقامت پس از تحصیل اوکراین

در کشور اوکراین امکان اقامت پس از تحصیل برای افراد وجود دارد . برای اقامت پس از تحصیل در اوکراین ، متقاضی باید از تمام قوانین کشور اوکراین پیروی نماید .

 

تحصیل در اوکراین یکی از روش های مهاجرت به اوکراین می باشد .

 

 

اقامت پس از تحصیل در اوکراین

فرد می تواند ابتدا از طریق تحصیل وارد کشور اوکراین شود و پس از پایان دوره تحصیل خود وارد بازار کار در کشور اوکراین شوند و بدین طریق اقامت اوکراین را کسب نمایند .

کشور اوکراین دارای سیستم آموزش و پرورش با کیفیت و معتبری می باشد . مقامات مرکزی دولت کشور اوکراین در تلاش هستند تا به تمام افرادی که ساکن این کشور هستند ، فرصت های تحصیلی برابری اعطا شود .

 

اقامت پس از تحصیل در اوکراین - سیستم آموزش در کشور اوکراین

در کشور اوکراین دوره های تحصیل در دبستان و متوسطه برای تمام افراد اوکراینی به صورت رایگان ارائه می شوند . در کشور اوکراین دانش آموزان از سن 6 تا 10 سالگی مشغول تحصیل در دوره دبستان می شوند . از سن 10 تا 15 سالگی هم دانش آموزان در مقطع متوسطه تحصیل می کنند .

 

شرایط اخذ اقامت بعد از تحصیل کشور اوکراین

برای دریافت اقامت پس از تحصیل کشور اوکراین فرد می تواند از یکی از روش های زیر استفاده نماید .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در اوکراین را مطالعه نمایید .

 

اقامت پس از تحصیل اوکراین از طریق کار

افرادی که می خواهند اقامت پس از تحصیل اوکرین را دریافت کنند ، باید پس از تحصیل وارد بازار کار کشور اوکراین شوند . دانشجویان در طول تحصیل خود فرصت دارند که شرایط کشور اوکراین را بررسی نمایند و شغل مناسبی برای خود درنظر بگیرند . اگر پس از اتمام دوره تحصیل داوطلب بتواند وارد بازار کار کشور اوکراین شود و مالیات خود را به موقع پرداخت نماید ، امکان دریافت اقامت دائم اوکراین برای او فراهم می شود .

 

اقامت پس از تحصیل اوکراین از طریق خرید حق شهروندی

افراد می توانند با پرداخت مبلغ 100000یورو به دولت کشور اوکراین ، حق شهروندی اوکراین را بری خود خریداری نمایند . با این روش افراد اقامت دائم و شهروندی کشور اوکراین را دریافت خواهند کرد .

 

اقامت پس از تحصیل اوکراین از طریق ازدواج

فرد می تواند با یک شخص اوکراینی ازدواج نماید و با این روش برای دریافت اقامت دائم اوکراین اقدام نماید . البته اقامت دائم اوکراین ، پس از گذشت مدت زمان 2 سال از ازدواج ، در صورتی که شخص با همسر خود در طول این دو سال در کشور اوکراین اقامت داشته باشد به فرد داده می شود .

 

اقامت پس از تحصیل اوکراین از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

اگر فرد پس از اتمام دوره تحصیل خود ، اقدام به سرمایه گذاری و ثبت شرکت نماید ، پس از گذشت مدتی از سرمایه گذاری می تواند برای دریافت اقامت دائم اوکراین اقدام نماید . البته برای سرمایه گذاری در اوکراین فرد باید یک طرح توجیهی اقتصادی ارائه دهد و دولت اوکراین آن طرح را تایید نماید .

 

برای اقامت اوکراین روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت اوکراین ارائه شده است .

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151