آشنایی با شهر های بلاروس

آشنایی با شهر های بلاروس

شما می توانید برای آشنایی با شهر های بلاروس مقاله حاضر را مطالعه نمایید .

 

جهت کسب اطلاعات کامل تر می توانید مقاله تحصیل در بلاروس را مطالعه نمایید .

 

 

آشنایی با شهر های بلاروس شهر مینسک

شهر مینسک پایتخت کشور بلاروس می باشد . شهر مینسک از مکان ها و جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیاری برخوردار می باشد . شهر مینسک یکی از ارزان ترین شهر های اروپا نیز می باشد . کلیسای سنت سیمون ، کتابخانه ملی ، میدان ویکتوری ، جزیره اشک ها ، پارک گورکی و سیرک دولتی از مکان های گردشگری شهر مینسک می باشند .

 

آشنایی با شهر های بلاروس - شهر ویتبسک

شهر ویتبسک که دارای 2 میلیون نفر جمعیت می باشد از مناطق اداری مهم در کشور بلاروس است . اکثر مردم این شهر روسی و پیرو دین مسیحی می باشند .

 

توصیه می کنم که مقاله مهاجرت به بلاروس را هم مطالعه نمایید .

 

آشنایی با شهر های بلاروس شهر گرودنو

شهر گودنو از شهر های قدیمی کشور بلاروس است . این شهر در مجاورت مرز لهستان واقع می باشد .

 

آشنایی با شهر های بلاروس شهر گومل

شهر گومل که دومین شهر بزرگ در کشور بلاروس می باشد ، مرکزیت اداری کشور بلاروس را دارند . فاصله شهر گومل تا شهر مینسک تقریباً 203 کیلومتر می باشد .

 

آشنایی با شهر های بلاروس شهر برست

 شهر برست که دارای 311 هزار نفر جمعیت می باشد با لهستان هم مرز می باشد . مرکز برست که از مراکز مهم دانشگاهی در کشور بلاروس است در شهر برست واقع می باشد . از جاذبه های گردشگری شهر برست می توان به موزه بیابان شناسی ، استادیوم بزرگ ، موزه راه آهن ، پارک شهر و موزه یادبود جنگ  اشاره نمود .

 

در مقاله اقامت بلاروس ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

 

آشنایی با شهر های بلاروس - شهر ژودزینا

شهر ژودزینا دارای 61800 نفر جمعیت می باشد . بیشترین نقش اقتصاد در شهر ژودزینا توسط کارخانه اتومبیل سازی BElAZ می باشد . همچنین یک کارخانه تولید لباس بزرگسالان و کودکان و یک باشگاه فوتبال محلی در این شهر وجود دارند .

 

 

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس ما



بلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151