آشنایی با شهر های اوکراین

آشنایی با شهر های اوکراین

اگر قصد آشنایی با شهر های اوکراین را دارید ، پیشنهاد می کنم این مقاله را مطالعه نمایید .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در اوکراین را مطالعه نمایید .

 

 

آشنایی با شهر های اوکراین شهر کیف

شهر کیف که پایتخت کشور اوکراین است ، تقریباً بهترین شهر در کشور اوکراین برای زندگی می باشد . شهر کیف دارای آب و هوایی با کیفیت عالی می باشد . حجم ترافیک در شهر کیف پایین و امنیت در این شهر بالا می باشد .

 

آشنایی با شهر های اوکراین شهر دروهوبیچ

یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین شهر ها در کشور اوکراین شهر دروهوبیچ می باشد . این شهر از ساختمان های تاریخی فراوان همراه با معماری های فوق العاده و بازار های فراوانی برخوردار می باشد . کلیسای سنت جورج از مکان های گردشگری معروف این شهر است که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است . نماد شهر دروهوویج نمک می باشد زیرا یک معدن نمک قدیمی در این شهر وجود دارد .

 

برای اقامت اوکراین روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت اوکراین ارائه شده است .

 

آشنایی با شهر های اوکراین شهر پوچایف

شهر پوچایف در غرب کشور اوکراین قرار دارد . این شهر بسیار زیبا و آرام می باشد . از بزرگ ترین کلیساهای اورتودوکس ، بهار سنت آنا از مکان های مقدس در این شهر هستند . بنابراین شهر پوچایف یک مکان مذهبی نیز می باشد و زائران زیادی به این شهر سفر می کنند .

 

آشنایی با شهر های اوکراین شهر برهوو

شهر برهوو که فاصله آن با مرز های مجارستان 5 کیلومتر است ، یکی از زیباترین شهر های کشور اوکراین است . زبان مردم این شهر مجارستانی است و مردم با گویش خاصی صحبت می کنند . چشمه های آب معدنی ، استخر های شنا  ، مراکز  سلامتی و باغ های انگور از مکان های گردشگری این شهر  می باشند . همچنین نوشیدنی ها و غذاهای محشری در این شهر وجود دارد .

 

تحصیل در اوکراین یکی از روش های مهاجرت به اوکراین می باشد .

 

آشنایی با شهر های اوکراین شهر موکاچوف

شهر موکاچوف یکی از شهر هایی است که دارای گردشگران زیادی می باشد  . قلعه پالانوک از مکان های گردشگری مشهور در این شهر است . کلیسای سنت جوزف و سنت مارتین که در دو طرف تالار بزرگ شهر موکاچوف واقع هستند ، مکان های فرهنگی و مغازه های فروش سوغات از مکان های گردشگری این شهر می باشند .  

 

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151